ProElite

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

ProEltie to producent specjalizujący się w wytwarzaniu nowatorskich preparatów chemicznych do mycia i pielęgnacji samochodów.

ProElite

ProElite jest polską firmą działającą na rynku już od ponad 15 lat. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu chemii autodetailingowej, specjalistycznych preparatów czyszczących oraz chemii obiektowej dla biura, gastronomi i przemysłu. Od samego początku działalności firma skupia się głównie na poszukiwaniu unikatowych rozwiązań, wykorzystywaniu zaawansowanych, nowatorskich technologii oraz projektowaniu własnych receptur. Mottem marki jest fraza: „Koncentrujemy Jakość”.

Producent rozwinął prężnie działającą ogólnopolską sieć dystrybucji. Jego towar jest także popularny za granicą, m.in. w Niemczech, Holandii czy Węgrzech. Klientami tej firmy są nie tylko osoby prywatne, ale także profesjonalne salony autodetailingowe, myjnie samochodowe, warsztaty, sklepy motoryzacyjne, firmy transportowe, budowlane itp. Przedsiębiorstwo zdobyło także liczne prestiżowe wyróżnienia, m.in. nagrodę „Gazela Biznesu 2017”, dyplom Państwowej Inspekcji Pracy czy Certyfikat TUV Rheinland Polska – ISO 9001:2015.

ProElite kosmetyki samochodowe

ProElite kosmetyki samochodowe są produkowane na bazie najlepszych surowców, dostarczanych przez światowej sławy firmy, takie jak np. BASF, AKZO NOBEL czy BRENTAG. Dzięki temu każdy środek gwarantuje najwyższą jakość i czystość, co świadczy o poziomie towarów sygnowanych tą marką.

Każdy produkt jest stale udoskonalany, poprzez stały kontakt z dostawcami, klientami oraz sztabem wykwalifikowanych chemików i techników. Własny dział technologiczny, laboratorium oraz linia produkcyjna pozwala wykonywać ekskluzywne preparaty na specjalne zamówienie.

Kompleks produkcyjny tej firmy spełnia przy tym wszystkie wymogi ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa pracy. Surowce wykorzystywane do produkcji są w pełni biodegradowalne i ekologiczne. Zakup kosmetyków tej marki jest więc świadomym wyborem rozwiązań bardziej przyjaznych środowisku.

Kosmetyki samochodowe ProElite

Kosmetyki samochodowe ProElite to preparaty, z którymi można profesjonalnie zadbać o całe auto, nienależnie od stopnia zaawansowania w specyfice autodetailingowych zabiegów pielęgnacyjnych.

To ekskluzywne środki, które gwarantują najlepsze efekty, a przy tym są bezpieczne dla użytkownika i środowiska. Jeśli więc szukasz kosmetyków do auta najwyższej jakości, wybierz produkty ProElite!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.