Prima

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Prima to amerykański producent kosmetyków autodetailingowych najwyższej jakości, idealnych dla perfekcjonistów i pasjonatów motoryzacji.

Prima

Prima jest amerykańską marką istniejącą od 1999 roku. Przez dwadzieścia lat swojej działalności jej produkty zdobyły popularność zarówno jako środki codziennego użytku, jak i profesjonalne kosmetyki autodetailingowe. Są dystrybuowane w pięciu krajach, na trzech kontynentach.

Misją firmy jest tworzenie luksusowych preparatów, z których każdy może korzystać. Wszystkie środki tej marki przechodzą liczne badania oraz testy, tak by ich końcowa forma gwarantowała jak najlepsze efekty. Są wytwarzane ręcznie, w niedużym przedsiębiorstwie, więc każdemu egzemplarzowi poświęca się tyle samo czasu. To prawdziwie luksusowe specyfiki, które zachwycą każdego miłośnika spektakularnego wykończenia.

Prima kosmetyki samochodowe

Prima kosmetyki samochodowe to linia środków czyszczących, pielęgnacyjnych, zabezpieczających itp. Wśród nich można znaleźć m.in. szampony, woski polimerowe, cleanery czy quick-detailery.

Ich wyjątkowe, unikalne, nowoczesne formuły zawierają jedynie składniki najwyższej jakości. Każdy produkt został uważnie zaprojektowany i przetestowany na najróżniejsze sposoby, tak by gwarantował maksymalną satysfakcję użytkownika.

Wszystkie środki są proste oraz wygodne w aplikacji, dlatego poradzą sobie z nimi nawet laicy. Producent ten uważa, że jego asortyment skutecznie zachęca do zaawansowanego dbania oraz zapoznania się z zabiegami autodetailingowym.

Środki tej marki z pewnością je znacznie ułatwiają i uprzyjemniają, dlatego na pewno to dobry wybór dla osób, które po raz pierwszy chcą profesjonalnie zająć się swoim pojazdem i szukają kosmetyków wysokiej jakości.

Profesjonalne kosmetyki samochodowe

Profesjonalne kosmetyki samochodowe Prima od razu dają wrażenie luksusowych produktów – zaczynając od opakowania, a kończąc na efektach użytkowania. Inwestycja w tak ekskluzywne środki jest doskonałą decyzją zarówno dla zaangażowanych pasjonatów motoryzacji poszukujących idealnych preparatów, jak i osób prowadzących salony autodetailingowe czy myjnie samochodowe, chcących zaimponować swoim klientom. Jeśli więc zależy Ci na tym, by Twój samochód prezentował się jak najdroższe, najlepsze, najbardziej zadbane auto, koniecznie wypróbuj produkty Prima!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.