PRESTONE

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Prestone

Prestone to amerykańska marka z ponad 90-letnią tradycją. Producent w 1927 roku jako pierwszy na świecie wypuścił na rynek płyny do chłodnic oparte na glikolu etylenowym. Z czasem zdobył pozycję lidera, dalej wprowadzając innowacje w dziedzinie ochrony układu chłodzenia i nie tylko.

Firma wsławiła się również wprowadzeniem m.in. inhibitorów korozji, chroniących elementy układu chłodzenia przed rdzą oraz nowatorskich rozwiązań w zakresie ochrony chłodnic z aluminium.

W Auto Na Blask posiadamy szeroki wybór produktów marki Prestone, które są wykorzystywane zarówno przez amatorów, jak i hobbystów oraz profesjonalistów. Błyskawicznie realizujemy zamówienia i gwarantujemy pełne wsparcie ze strony naszej obsługi.

Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej oferty, ponieważ cały czas ją rozwijamy i aktualizujemy. Polecamy również nasz newsletter, z którego można dowiedzieć się o nowościach, a także wszystkich promocjach, zniżkach i akcjach rabatowych.

Chemia samochodowa Prestone

Chemia samochodowa Prestone reprezentuje najwyższą jakość. Do jej produkcji wykorzystywane są najlepsze gatunkowo składniki, a wszystkie formuły podlegają wielokrotnym testom laboratoryjnym i praktycznym.

W ofercie marki Prestone dostępne są nie tylko środki dedykowane do układu chłodzenia, ale też kosmetyki do pielęgnacji auta, produkty dla warsztatów, dodatki do paliw oraz wiele innych artykułów niezbędnych i/lub pomocnych w codziennej eksploatacji pojazdów mechanicznych.

Korzystanie z chemii samochodowej Prestone pozwala na dłużej utrzymać auto w dobrej kondycji. Środki minimalizują ryzyko awarii oraz pomagają zwiększyć osiągi. Dzięki nim można pod każdym względem profesjonalnie zadbać o samochód, tak by jak najdłużej działał bez zarzutu. W ten sposób podnoszą komfort, ale i bezpieczeństwo jazdy.

Płyny do chłodnic Prestone

Flagowym produktem marki są płyny do chłodnic Prestone, ale dużym powodzeniem cieszą się także m.in. płyny do spryskiwaczy. Wszystkie produkty są proste w użyciu, a większość z nich jest gotowa do zastosowania (nie wymaga np. rozcieńczenia z wodą).

Ogromną zaletą płynów do chłodnic Prestone i innych produktów marki jest świetna relacja jakości z ceną. Środki są wydajne i przez długi czas wykazują swoje działanie. Producent zadbał także o to, by opakowania były wystarczająco poręczne i odporne. Dzięki temu można je bez obaw przechowywać w garażu, studiu czy warsztacie.

Interesują Cię produkty tej marki? Złóż zamówienie, by szybko otrzymać odpowiednio zabezpieczoną przesyłkę. Sprawdź, które z produktów z naszej oferty mogą Ci się jeszcze przydać. W naszym dużym, na bieżąco rozbudowywanym asortymencie na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną, a także hurtową. Zapraszamy do współpracy specjalistów z branży. Przewidzieliśmy korzystne rabaty zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Wybierz niezawodną chemię samochodową od producenta, który jest odpowiedzialny za jedne z najważniejszych innowacji na rynku! Przekonaj się, jak sprawdzają się produkty marki Prestone!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.