Poorboy's World

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Poorboys World to marka profesjonalnych, zróżnicowanych kosmetyków autodetailingowych i chemii samochodowej w przystępnej cenie.

Poorboys World

Poorboys World jest amerykańską marką powstałą w 1990 roku. Głównym założeniem firmy jest produkcja środków autodetailingowych gwarantujących najlepsze efekty, za możliwie najniższą cenę. Stąd też nazwa – w wolnym tłumaczeniu oznacza „świat biednego chłopca”.

Założyciel firmy słynie z ogromnego doświadczenia, które zdobył trudniąc się obwoźną sprzedażą detaliczną produktów samochodowych. Wykorzystując swoją wiedzę, stworzył markę idealną dla osób, które oczekują profesjonalnych efektów, ale nie dysponują odpowiednim budżetem koniecznym na zakup luksusowych marek.

Oferta producenta stale się udoskonala i rozszerza, obejmując wszystkie części samochodu oraz zabiegi autodetailingowe. Są to środki niezwykle popularne wśród pasjonatów motoryzacji, ale także profesjonalnych salonów, które przecież zużywają takie produkty w masowej ilości.

Kosmetyki samochodowe Poorboys World

Kosmetyki samochodowe Poorboys World są dostosowane do wszystkich zabiegów autodetailingowych, związanych z czyszczeniem, pielęgnacją, konserwacją i zabezpieczeniem zewnętrznych oraz wewnętrznych części samochodu.

Wszystkie z nich są proste w użytku, dlatego poradzą sobie z nimi nawet laicy. Charakterystyczne opakowania nie zachwycają swoją jakością czy designem, ale producent od razu przyznaje się, że by być w stanie zaoferować swoje towary w najlepszej cenie, zrezygnował z fikuśnych butelek i słoiczków.

Z pomocą specyfików tej marki można kompleksowo zadbać o cały samochód. Z powodzeniem da się skompletować wszystkie niezbędne produkty, wybierając jedynie pozycje z asortymentu tej firmy.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji samochodów

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji samochodów Poorboys World to idealne produkty dla każdego, kto oczekuje dobrych efektów i skutecznego działania, ale nie chce lub nie może przeznaczyć na preparaty do auta zbyt dużych kwot.

Decydując się na środki z oferty tej marki można jak specjalista zadbać o samochód na każdym etapie, m.in. dokładnie go doczyszczając nawet z uciążliwych zabrudzeń, polerując różne powierzchnie, zabezpieczając oraz renowując karoserię i nie tylko, a nawet odświeżając kabinę pięknymi zapachami. Koniecznie zapoznaj się z ofertą Poorboys World, by zaoszczędzić na dbaniu o samochód, bez konieczności rezygnowania z jakości!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com