Polytop jest marką proponującą szeroką ofertę kosmetyków do kompleksowego dbania o samochody z lakierem każdego typu, nawet matowym.

Polytop

Polytop jest niemiecką marką posiadającą tysiące zwolenników na świecie i w Polsce. Projektowaniem oraz produkcją kosmetyków tej firmy zajmują się wykwalifikowani inżynierzy oraz chemicy, w wytwórni położonej niedaleko Frankfurtu nad Menem. Są to specyfiki najwyższej jakości, dostosowane jednak do potrzeb klientów – sposób ich aplikacji jest wygodny i nieskomplikowany, a efekty utrzymują się na długo.

Kosmetyki samochodowe Polytop to wysokiej jakości produkty do czyszczenia i konserwacji aut. Od wielu lat są doceniane przez producentów samochodów, sprzedawców, a także pasjonatów motoryzacji. Wszystkie środki z oferty są stale są testowane w laboratorium badawczym, a także na bieżąco udoskonalane. Ich składy są adaptowane do najnowocześniejszych technologii malowania samochodów

Kosmetyki Polytop

Kosmetyki Polytop są jednymi z najbardziej profesjonalnych produktów dostępnych na polskim rynku. Firma ta jako pierwsza stworzyła linię specyfików do czyszczenia i pielęgnacji lakierów matowych oraz folii samoprzylepnych.

Profesjonalna chemia samochodowa Polytop jest w pełni dostosowana do potrzeb i wymagań klientów. W ofercie tej firmy można znaleźć wszystkie niezbędne środki do profesjonalnej kosmetyki samochodowej. Szczególnie popularne są ich unikalne specyfiki do matowych lakierów, które należą przecież do najtrudniejszych w pielęgnacji.

Jako pionierska firma w tym zakresie, nadal zachowuje wysoką pozycję w rankingu kosmetyków tego typu. Środki są proste w użyciu, wydajne i niezwykle skuteczne. Jeśli zależy Ci na najlepszej pielęgnacji dla Twojego matowego lakieru, wybierz profesjonalne kosmetyki!