Owatrol

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Owatrol to producent olejów do renowacji oraz konserwacji różnych powierzchni w samochodzie, w tym lakieru, metalu i tworzyw sztucznych.

Owatrol

Owatrol jest marką istniejącą na rynku już 1956 roku. W czasie swojej działalności wielokrotnie promowała autorskie, pionierskie produkty, które zrewolucjonizowały branżę środków chemicznych do renowacji drewna, metalu, plastiku itp. Firma po czasie wypuściła też linię preparatów przeznaczonych dla pojazdów motoryzacyjnych, które są chętnie wykorzystywane w autodetailingu.

Marka stawia nie tylko na skuteczność, ale także zwraca uwagę na wpływ produkowanych środków na środowisko naturalne. Od lat prowadzi badania, dzięki którym sukcesywnie poprawia skład swoich specyfików, tak by te były jak najmniej inwazyjne i jak najbardziej ekologiczne. Opakowania są również wyprodukowane z surowców wtórnych. Wybór produktów tej marki jest więc świadomym krokiem w kierunku bardziej odpowiedzialnej dbałości o samochód.

Oleje Owatrol

Oleje Owatrol są produktami o niezwykle zaawansowanych składach, w pełni dostosowanych do dedykowanych powierzchni. W zależności od wybranego środka, zabezpieczają, odświeżają lub odnawiają dany element.

Karoseria oraz inne części samochodu pod wpływem promieniowania słonecznego, warunków atmosferycznych lub częstego użytkowania stopniowo tracą swój świeży wygląd i blask. Zastosowanie produktów tej marki pozwala odzyskać piękną barwę lakieru, a także głęboką czerń elementów z tworzyw sztucznych czy gumy.

Z pomocą środków tej firmy można odrestaurować czy odnowić nawet bardzo sfatygowany samochód. Przy okazji powleczone powierzchnie zostaną w pewnym stopniu zabezpieczone i zakonserwowane. To świetne preparaty nie tylko dla kilkunastoletnich pojazdów, ale także tych ze znacznie dawniejszą datą produkcji! Świetnie sprawdzą się oczywiście także w przypadku nowszych aut, które np. przez garażowanie na ulicy lub intensywną eksploatację zaczęły tracić swoje walory wizualne.

Konserwacja powierzchni

Konserwacja powierzchni z pomocą produktów Owatrol jest prostym procesem, z którym poradzą sobie nawet laicy. Środki nie zawierają sylikonu, dlatego ich działanie jest bezpieczne dla auta i rzeczywiste – nie jest tylko złudzeniem, potęgowanym sztuczną, wierzchnią warstewką preparatu!

Składniki olei głęboko penetrują warstwy lakieru lub tworzyw, przywracając im dawny, piękny wygląd. Jeśli więc szukasz specyfiku, który profesjonalnie odnowi Twoje auto – koniecznie wybierz środki marki Owatrol!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.