Nielsen Chemicals

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Nielsen Chemicals to producent profesjonalnych, niezwykle skutecznych preparatów do czyszczenia oraz pielęgnacji różnych części samochodu.

Nielsen Chemicals

Nielsen Chemicals jest brytyjską firmą działającą od 1969 roku. Misją tego producenta jest tworzenie coraz to lepszych produktów do czyszczenia samochodów, które są proste i wygodne w obsłudze, bezpieczne dla użytkowników oraz natury, a przy tym jak najbardziej skuteczne. Sztab chemików i inżynierów od lat nieustannie pracuje nad składami i formułami, starając się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Środki czyszczące wykorzystywane podczas autodetailingu spływają hektolitrami do gruntu, ujęć wody itp. Marka dokłada więc wszelkich starań, by wszystkie sygnowane jej logo produkty spełniały normy prawne dotyczące bezpieczeństwa dla człowieka i środowiska. Do tego angażuje się w liczne działania ekologiczne, jak np. sadzenie drzew.

Kosmetyki samochodowe Nielsen Chemicals

Kosmetyki samochodowe Nielsen Chemicals są znane i lubiane na całym świecie. Są popularne nie tylko wśród pasjonatów motoryzacji, ale także doświadczonych fachowców. Z ich pomocą można kompleksowo zadbać o czystość całego samochodu i wszystkich jego elementów, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Prawdziwie zadbane auto powinno być przecież wypielęgnowane pod każdym względem!

W szerokiej ofercie tej marki można znaleźć m.in. szampony do karoserii, środki odtłuszczające, odświeżacze powietrza, preparaty do czyszczenia skóry oraz wiele, wiele innych świetnych produktów. Część z nich ma działanie nie tylko oczyszczające, ale także pielęgnujące i zabezpieczające.

Profesjonalne kosmetyki samochodowe

Profesjonalne kosmetyki samochodowe Nielsen Chemicals są proste i wygodne w użyciu. Doskonale poradzą sobie z nimi nawet motoryzacyjni laicy. Przy tym nie trzeba martwić się ani o ich wpływ na naturę, ani o swoje bezpieczeństwo.

Korzystanie z takich produktów to nie tylko przyjemność dla nas, ale także bardzo świadomy krok podjęty w kierunku dbania o tak bardzo zagrożone środowisko. Jeśli więc szukasz środków, które zagwarantują Ci świetne efekty i pomogą w autodetailingowych zabiegach, a do tego będą w pełni ekologiczne, koniecznie postaw na Nielsen Chemicals! Zadbaj o czystość swojego auta, odpowiedzialnie wybierając najlepsze produkty!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.