NAT

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

NAT to producent profesjonalnych akcesoriów lakierniczych, wykorzystywanych m.in. do ręcznego lub maszynowego polerowania karoserii.

NAT

NAT jest polską marką akcesoriów lakierniczych, istniejącą na rynku od 2004 roku. Od samego początku swojej działalności firma stara się dostarczać swoim klientom najbardziej profesjonalne i nowoczesne rozwiązania. Producent wytwarza więc swój asortyment z użyciem jedynie najwyższej jakości materiałów pochodzących od renomowanych europejskich dostawców.

Wszystkie egzemplarze są poddawane licznym testom i badaniom, tak by mieć pewność, że produkty trafiające do klienta są pod każdym względem doskonałe. Firma prężnie działa także w biznesowych relacjach partnerskich, umożliwiając start nowopowstającym przedsiębiorstwom w branży.

Aplikatory polerskie NAT

Aplikatory polerskie NAT reprezentują najwyższą jakość wykonania. Są dostosowane do powszechnych, standardowych maszyn polerskich dostępnych na polskim rynku oraz użytku ręcznego. Świetnie współdziałają z rozmaitymi mleczkami, pastami oraz innymi kosmetykami autodetailingowym.

Szeroka oferta producenta umożliwia wybór spośród najróżniejszych rozmiarów, grubości, typów materiału, stopni twardości, sposobów mocowania itp. Dzięki temu można w prawidłowy sposób wypolerować każdy zakamarek karoserii.

Wszystkie pozycje z asortymentu tej firmy są bardzo wytrzymałe, dlatego sprawdzą się nawet w użytku masowym, np. w profesjonalnym salonie autodetailingowym. Ta niezwykła jakość jest do tego dostępna w bardzo konkurencyjnych cenach.

Aplikator NAT

Aplikator NAT doskonale sprawdza się zarówno w rękach profesjonalisty, jak i laika. Jest przyjemny, prosty w użytku, a do tego niezwykle skuteczny. Ze względu na materiał wykonania gwarantuje równomierne rozprowadzenie każdego kosmetyku samochodowego, w sposób który zagwarantuje najlepsze efekty jego działania.

Jeśli szukasz nakładek, padów, aplikatorów, kostek szlifierskich oraz wszelkich innych akcesoriów lakierniczych wysokiej jakości, koniecznie wybierz produkty NAT. Regularna dbałość o kondycję karoserii pozwoli Ci na długo zachować piękny wygląd auta. By jednak wykonywać ten zabieg skutecznie i bezpiecznie, postaw na produkty sprawdzonej marki!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.