Nanotechniq

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Nanotechniq

Nanotechniq jest polską marką detailingową specjalizującą się w produkcji powłok ceramicznych oraz preparatów przeznaczonych do zabezpieczania lakieru i innych powierzchni w pojazdach mechanicznych (od stali i aluminium, po skórę, winyl, tkaniny czy szkło).

Wszystkie jej produkty mają uważnie skomponowane składy, przez co zapewniają wyjątkowo odporną ochronę, a także pozwalają uzyskać spektakularne efekty wizualne. Wykorzystują najnowocześniejszą technologię, dlatego spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających detailierów.

Flagowymi produktami Nanotechniq są powłoki, ale w ofercie można znaleźć także inne, pomocnicze preparaty, m.in. quick detailiery czy odtłuszczacze. Wszystkie środki idealnie ze sobą współpracują. Marka jest stosunkowo nowa i stale się rozwija, dlatego z pewnością wkrótce zacznie poszerzać swój asortyment.

Powłoki ceramiczne Nanotechniq

Powłoki ceramiczne Nanotechniq to produkty premium, które są cenione nawet przez najbardziej wymagających detailierów. Wykorzystują najnowocześniejszą technologię zamkniętą w nanocząsteczkach.

Powstają w wyniku reakcji łączenia uważnie wyselekcjonowanych substancji oraz pojedynczych pierwiastków, co pozwala zmienić proste substraty w złożone, innowacyjne preparaty. Wiązania pomiędzy związkami chemicznymi, a cząsteczkami SiO2 (ditlenek krzemu) stanowią podstawę dla wyjątkowych, niezwykle trwałych produktów.

Unikalne właściwości powłok ceramicznych Nanotechniq sprawiają, że karoseria jest doskonale zabezpieczona przed zarysowaniami i mikrouszkodzeniami. Poprzez swoją strukturę molekularną łączą się z powierzchnią lakieru, stając się jej funkcjonalną, dodatkową powierzchnią.

Przy tym wykazują silne właściwości hydrofobowe oraz samooczyszczające. Świetnie chronią pojazd przed m.in. promieniowaniem UV, oksydacją lakieru, zmiennymi warunkami atmosferycznymi, ptasimi odchodami, żywicą, zanieczyszczeniami drogowymi czy agresywną chemią. Do tego pozwalają wydobyć piękny, głęboki kolor oraz nadają wysoki połysk i wygładzają zabezpieczone powierzchnie.

Ochrona lakieru Nanotechniq

Ochrona lakieru Nanotechniq to idealna propozycja dla profesjonalistów: detailierów, lakierników, mechaników itp. Produkty tej marki mogą być też stosowane przez bardziej doświadczonych pasjonatów, co ciekawe – nie tylko motoryzacji.

Preparaty zostały tak opracowane, że mogą być stosowane na praktycznie każdej powierzchni podatnej na zabrudzenia, korozję czy mikrouszkodzenia mechaniczne. Z tego względu można nakładać je na samochody, ale też łodzie czy nawet samoloty.

Auto Na Blask jest oficjalnym dystrybutorem marki, dlatego znajdziesz u nas wszystkie oryginalne produkty Nanotechniq. Na bieżąco uzupełniamy nasze zapasy oraz domawiamy brakujące artykuły.

W razie potrzeby nasza wykwalifikowana obsługa chętnie służy pomocą i odpowiada na pytania. Chcesz na długi czas zachować piękny wygląd swojego pojazdu lub spełnić oczekiwania swoich klientów? Zobacz ofertę preparatów do ochrony lakieru Nanotechniq!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com