Mothers

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Mothers to znany amerykański producent profesjonalnych kosmetyków autodetailingowych, wykorzystywanych przez fachowców na całym świecie.

Mothers

Mothers jest amerykańską marką istniejącą na rynku od 1971 roku. Nazwa jest związana z powszechnym powiedzeniem, według którego nikt nie zadba tak o nic jak matka (ang. mother). Założyciele wspólnie uznali, że taka nazwa wzbudzi największe zaufanie wśród klientów. Pierwszym produktem sygnowanym tą marką była pasta nabłyszczająca do felg, która szybko zdobyła popularność, a to zachęciło właścicieli do rozszerzenia asortymentu, który przez lata jest stale udoskonalany i unowocześniany.

Na ten moment po prawie pięciu dekadach badań oraz testów firma może pochwalić się linią na którą składa się ponad 70 różnych produktów do pielęgnacji samochodów. Z ich pomocą można zadbać o najróżniejsze elementy pojazdu, poprzez czyszczenie, poprawianie ich wyglądu, a także zabezpieczanie.

Kosmetyki samochodowe Mothers

Kosmetyki samochodowe Mothers to unikatowe produkty, świetnie zaprojektowane pod każdym względem. Są podzielone na 6 linii: California Gold, Classic, Power, Professional, Marine oraz Accesories. Ze względu na swoją jakość wykonania, prostą obsługę i świetną skuteczność, są popularne na całym świecie, w tym także w Polsce. Szczególną sławą cieszą się profesjonalne woski i pasty polerskie, które pozwalają osiągać naprawdę spektakularne efekty.

Wszystkie preparaty mają idealnie dopasowane, wygodne opakowania ułatwiające aplikację. Akcesoria natomiast doskonale sprawdzają się w użyciu, są wytrzymałe i perfekcyjnie dostosowane do dedykowanych czynności. Dzięki nim można zadbać o dosłownie całe auto – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Decydując się na produkty tej marki można mieć pewność, że nie sprawią one żadnych kłopotów, nawet jeśli nie ma się zbyt dużego doświadczenia z autodetailingiem.

Producent kosmetyków samochodowych

Producent kosmetyków samochodowych Mothers na przestrzeni lat został wyróżniony wieloma ważnymi nagrodami, a także sam jest fundatorem tzw. Shine Awards – prestiżowego plebiscytu honorującego najlepsze produkty autodetailingowe na rynku. Taki autorytet jest gwarancją najwyższej jakości i skuteczności. Jeśli więc szukasz bardzo dobrych środków lub akcesoriów do samochodu, koniecznie wybierz pozycje z asortymentu tej marki!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com