Micro Restore

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Micro Restore to producent środków czyszczących, które pozwalają łatwo usunąć pozostałości kosmetyków samochodowych z aplikatorów i ściereczek.

Micro Restore

Micro Restore jest producentem profesjonalnych środków czyszczących, przeznaczonych do prania ręczników z mikrofibry, ale także wszystkich innych ściereczek, padów, aplikatorów i innych przyrządów używanych podczas zabiegów autodetailingowych.

Do dbania o pojazdy niezbędne jest korzystanie z wielu różnych kosmetyków i preparatów, które są trudne lub nawet niemożliwe do usunięcia przy używaniu zwykłego proszku do prania czy innych standardowych detergentów.

Z pomocą koncentratów tej marki można w prosty sposób szybko pozbyć się zabrudzeń nawet z tak inwazyjnych substancji jak pasty polerskie czy woski. Przy tym czyszczone powierzchnie nie są w żaden sposób narażone na zniszczenie. Dzięki tym produktom można utrzymać w dobrym stanie i nienagannej czystości wszystkie wykorzystywane w garażu czy salonie aplikatory oraz inne akcesoria.

Detergenty Micro Restore

Detergenty Micro Restore są szczególnie polecane do prania mikrofibry. Dobrej jakości ręczniki z tego materiału są wykorzystywane do wielu zabiegów autodetailingowych, więc są stale w użyciu.

Przez to chłoną różne substancje, które mogą sklejać miękkie włosie i odbierać charakterystyczne dla mikrofibry właściwości. Oczywiście takie ścierki można prać w pralce, ale po każdym razie będą stopniowo tracić swoją miękkość i chłonność. By tego uniknąć wystarczy skorzystać z tych profesjonalnych środków.

Produkty tej firmy nie zawierają szkodliwych detergentów, wybielaczy oraz innych inwazyjnych lub niepotrzebnych substancji. Co więcej, są bezpieczne dla środowiska i całkowicie biodegradowalne. Do tego zmiękczają wodę, rozkładając zawarte w niej minerały – dzięki temu mikrofibra po praniu zachowuje swoją miękkość. Nie ma sensu wydawać dużych pieniędzy na ręczniki, ścierki, pady czy irchy, jeśli się o nie dba!

Środki do prania samochodu

Środki do prania samochodu czasem mogą okazać nie wystarczające. Korzystając z produktów Micro Restore da się także zadbać o czystość tapicerki, dywaników i innych elementów w kabinie auta!

Przy tym można mieć pewność, że nie spowoduje się żadnych odbarwień czy plam. Jeśli więc szukasz wielofunkcyjnego środka czyszczącego, wybierz produkty tej marki!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.