Metrovac

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Metrovac to amerykańska marka odkurzaczy oraz osuszarek do samochodów najwyższej jakości, gwarantujących zachwycające efekty.

Metrovac

Metrovac jest amerykańską firmą, której początki sięgają już roku 1939. Specjalizuje się w produkcji odkurzaczy oraz osuszarek samochodowych, które wyróżniają się swoją niezawodnością i najwyższą jakością wykonania. Sprzęty sygnowane logo tej firmy to obowiązkowy element wyposażenia każdego profesjonalnego salonu autodetailingowego, a także garażu pasjonata motoryzacji, który chce jak specjalista zadbać o swój pojazd.

Od samego początku istnienia firma projektowała coraz to nowocześniejsze rozwiązania, nierzadko znacznie wyprzedzając konkurencję. Jako pierwsza wynalazła oraz wyprodukowała ręczny odkurzacz przeznaczony do samochodu. Współcześnie marka nadal stara się rozwijać i dostosowywać do zmieniającego się rynku, a także próbuje wytwarzać produkty bardziej przyjazne dla środowiska.

Suszarki Metrovac

Suszarki Metrovac to niezwykle przydatny i wygodny w użytkowaniu sprzęt. Z ich pomocą można w kilka chwil osuszyć całe auto, włącznie z trudnodostępnymi zakamarkami, dzięki czemu zapobiegnie się nieestetycznym zaciekom.

W ofercie producenta dostępne są mniejsze, ręczne modele, ale także większe egzemplarze o imponującej mocy (powietrze wydostaje się z nich z prędkością nawet do 20 km na minutę!). Każdy wariant jest zaopatrzony w stabilne, bezpieczne i bardzo wygodne uchwyty, długie kable lub węże, zestaw wymiennych końcówek oraz szereg innych udogodnień.

Osuszanie karoserii, felg, opon oraz innych części samochodu z pomocą sprzętu tej firmy nie tylko pozwala profesjonalnie zakończyć proces mycia auta, ale także przyspiesza zasychanie i wzmacnia działanie rozmaitych kosmetyków autodetailingowych. Temperatura wydostającego się powietrza jest przy tym absolutnie dostostosowana do tego zadania i bezpieczna dla pojazdu oraz użytkownika.

Osuszarki samochodowe Metrovac

Osuszarki samochodowe Metrovac to profesjonalne urządzenia, które ułatwiają różne prace autodetailingowe i umożliwiają osiągniecie najbardziej spektakularnych efektów. Są wykorzystywane przez specjalistów na całym świecie.

Doskonale sprawdzają się zarówno w rękach doświadczonych fachowców, jak i początkujących fanów pielęgnacji samochodowej. Jeśli stawiasz na jakość – wybierz te najlepsze na polskim rynku produkty tego typu!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.