Maxifi

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Maxifi to producent preparatów do czyszczenia i prania materiałowych powierzchni, w tym tapicerki, dywaników samochodowych itp.

Maxifi

Maxifi jest polską firmą, która zaczęła swoją działalność w 2010 roku od dystrybucji zagranicznych kosmetyków autodetailingowych, ale po pięciu latach zdobyta wiedza oraz doświadczenie umożliwiły jej wprowadzenie na rynek autorskich produktów. Marka specjalizuje się w wytwarzaniu profesjonalnych środków do czyszczenia materiałowych powierzchni, tj. dywanów, wykładzin, a także tapicerek.

Misją firmy jest tworzenie najbardziej skutecznych preparatów piorących, które nie tylko dobrze usuwają zanieczyszczenia, ale także konserwują powierzchnię, zapobiegając osadzaniu się brudu w przyszłości. Przy tym specyfiki te są bezpieczne również dla innych tworzyw, więc nie powodują korozji ani osadów.

Maxifi środki do prania tapicerki

Maxifi środki do prania tapicerki to szeroki wybór produktów w różnej formie, gwarantujących świetne efekty. Z ich pomocą można usunąć z materiałowych powierzchni najtrudniejsze zabrudzenia, bez ryzyka uszkodzenia tkaniny. Są bezpieczne nawet dla impregnowanych tapicerek, dywaników itp.

Szczególną popularnością cieszą się unikalne środki z technologią M-BRITTLE, które zbierają zanieczyszczenia w mikroskopijne kapsułki, w których po wyschnięciu zamyka się brud oraz pozostałości preparatu – dzięki temu materiał wystarczy przetrzeć ściereczką lub odkurzyć.

Wszystkie produkty tej marki posiadają neutralne PH, są bezpieczne dla kolorów i delikatnych tkanin. Wyróżniają się także niezwykłą wydajnością – dają świetne efekty nawet przy bardzo małym stężeniu, dlatego jedno opakowanie środka starcza na wiele prań. Z ich użyciem można w szybki, nieinwazyjny sposób dokładnie wyczyścić wnętrze samochodu.

Chemia do czyszczenia tapicerki

Chemia do czyszczenia tapicerki Maxifi jest chętnie stosowana przez pasjonatów motoryzacji dbających o swój pojazd pod każdym względem, ale też i profesjonalistów działających w branży autodetailingowej już od lat.

To wygodne w użyciu, bezpieczne oraz skuteczne środki czyszczące, dzięki którym można szybko odświeżyć wnętrze samochodu. Zadbana kabina auta jest wizytówką jego właściciela. Jeśli więc szukasz prawdziwie profesjonalnych preparatów do prania tapicerki, dywaników, podsufitki itp., wybierz produkty Maxifi!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.