Manufaktura Wosku

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Manufaktura Wosku to firma specjalizująca się w produkcji wosków do lakieru oraz tapicerki, a także innych produktów do pielęgnacji auta.

Manufaktura Wosku

Manukaftura Wosku jest polskim producentem, istniejącym na rynku od 2017 roku. Marka powstała w wyniku prywatnej inicjatywy dwójki pasjonatów motoryzacji, którzy chcieli jako pierwsi ręcznie stworzyć wosk autodetailingowy.

Pierwszy stworzony w domowych warunkach produkt okazał się dawać rewelacyjne efekty, więc wkrótce para przyjaciół założyła działalność gospodarczą oraz rozpoczęła produkcję i sprzedaż. Za pośrednictwem Internetu marka zyskała rozgłos, stopniowo zdobywając coraz większą liczbę fanów, nie tylko w Polsce, ale też w Europie.

Firma postawiła na produkcję ręczną, więc każdy egzemplarz jest stworzony z największą dbałością i uwagą. Wszystkie pozycje dostępne w ofercie tej marki są przemyślane pod każdym względem. Kupując takie produkty ma się świadomość tego, że wspiera się rodzimą inicjatywę prawdziwych pasjonatów, a nie jedną z wielkich korporacji, co jest wartością samą w sobie.

Manufaktura Wosku kosmetyki samochodowe

Manufaktura Wosku kosmetyki samochodowe są projektowane i wytwarzane przez niewielki zespół, dlatego oferta nie należy może do najszerszych, ale jest za to bardzo dopracowana.

Na tę chwilę firma proponuje główne woski w różnych formach, przeznaczone do dbania o lakier oraz skórzaną tapicerkę, a także cleanery i quick detailery. Wszystkie z nich reprezentują bardzo dobrą jakość, a przy tym są dostępne w korzystnych cenach.

Woski będące wizytówką firmy wyróżniają się bardzo wysoką zawartością oleju carnauba, niezwykle cenionego w przemyśle autodetailingowym. Każdy produkt jest prosty w aplikacji, a do tego ma bardzo przyjemny zapach. Efekty użytkowania zadowolą nie tylko osoby prywatne, z pasji zajmujące się pielęgnacją swojego samochodu, ale także profesjonalnych detailierów.

Kosmetyki samochodowe Manufaktura Wosku

Kosmetyki samochodowe Manufaktura Wosku to bardzo dobre produkty, dosłownie stworzone przez pasjonatów, dla pasjonatów. Jeśli więc szukasz wosku lub innego środka autodetailingowego wysokiej jakości, wesprzyj rodzimą inicjatywę! Manufaktura Wosku ręcznie wytworzy dla Ciebie proste, skuteczne i bardzo efektywne preparaty!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com