MAC Serien

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Mac Serien to firma specjalizująca się w produkcji preparatów do czyszczenia i usuwania wyjątkowo trudnych zabrudzeń z różnych powierzchni.

Mac Serien

Mac Serien jest szwedzką firmą założoną w 1989 roku. Produkuje wysokiej jakości środki czyszczące przeznaczone do różnych powierzchni, usuwające rozmaite typy zabrudzeń. Marka wyróżnia się bardzo profesjonalnym, odpowiedzialnym podejściem do projektowania i wytwarzania środków chemicznych, które pomimo wysokiej skuteczności są przyjazne dla środowiska.

Wieloletnie doświadczenie, liczne badania i stały kontakt z klientami przyczyniły się do stworzenia produktów potrafiących rozwiązać nawet najbardziej problematyczne kwestie. Marka oferuje jedne z najskuteczniejszych preparatów tego typu na świecie.

Główną misją firmy jest dbałość o ekologiczny proces produkcji oraz eksploatacji wytwarzanych środków, co potwierdzają liczne certyfikaty. W fabryce maksymalnie oszczędza się zasoby naturalne, a także recyklinguje wszystkie pozostałości i wykorzystywaną wodę. Niebezpieczne odpady są natomiast odpowiednio zabezpieczane lub neutralizowane.

Mac Serien kosmetyki samochodowe

Mac Serien kosmetyki samochodowe to przede wszystkim niezwykle wydajne koncentraty, które minimalizują zużycie wody, a przy tym gwarantują zachwycające efekty. Dzięki swoim formułom starczają na wiele myć, więc ich ceny są niezwykle korzystne. Ich zużycie można dokładnie kontrolować, poprzez dobieranie ilości środka do stopnia zabrudzenia, objętości używanej wody i wielkości czyszczonej powierzchni.

Preparaty tej marki pozwalają usunąć tak trudne zanieczyszczenia jak np. smar, smoła, klej czy owady. Wszystkie specyfiki są proste w użyciu oraz niegroźne dla użytkownika czy samego pojazdu. Świetnie sprawdzą się zarówno w profesjonalnym salonie autodetailingowym, jak i prywatnym garażu pasjonata motoryzacji.

Kosmetyki samochodowe Mac Serien

Kosmetyki samochodowe Mac Serien to doskonały wybór dla każdego, kto ma na względzie nie tylko czystość i piękny wygląd samochodu, ale także stan środowiska. Szczególnie właściciele myjni lub salonów autodetailingowych powinni zwracać uwagę na tę kwestię, ponieważ produkują dziennie wiele litrów wody zanieczyszczonej różnymi chemikaliami. Jeśli więc szukasz skutecznych środków czyszczących, bezpiecznych dla Ciebie i natury – wybierz Mac Serien!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com