KiurLab

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

KiurLab

KiurLab jest firmą chemiczną istniejącą od 2021 roku. Jej założyciel działa jednak na rynku detailingowym już od 2007 roku. Łukasz Kordyjak wprowadził do Polski produkty marki Colourlock – wiodącego producenta środków do czyszczenia i napraw tapicerek skórzanych. Lata doświadczenia w zakresie budowania struktury sprzedażowej, prawdziwa pasja oraz współpraca z profesjonalistami zaowocowały powstaniem firmy produkcyjnej. W 2021 roku rozpoczęto pracę nad pierwszymi środkami sygnowanymi logo KiurLab. Liczne testy prowadzone przez najlepszych specjalistów z branży pozwoliły stworzyć kosmetyki, które są skuteczne, wydajne i bezpieczne.

Firma dysponuje własnym laboratorium oraz współpracuje z wykwalifikowanymi chemikami, dlatego środki mają idealnie dopracowane składy i zapewniają świetne efekty. Ich jakość w niczym nie ustępuje zagranicznym odpowiednikom, dlatego marka szybko zaczęła cieszyć się popularnością i zdobyła rozpoznawalność w branży.

Kosmetyki detailingowe KiurLab

Kosmetyki detailingowe KiurLab są dostosowane do użytku hobbystycznego, ale też do potrzeb profesjonalnych warsztatów detailingowych oraz myjni samochodowych. W szerokiej ofercie marki dostępne są preparaty myjące, konserwujące, zabezpieczające i regenerujące. Z ich pomocą można kompleksowo zadbać o cały pojazd.

W sklepie Auto Na Blask posiadamy szeroki wybór kosmetyków detailingowych KiurLab. Firma jest stosunkowo nowa i cały czas się rozwija, dlatego na bieżąco aktualizujemy oraz uzupełniamy nasz asortyment. Zachęcamy do regularnych odwiedzin – nie tylko sklepu internetowego, ale też naszego stacjonarnego oddziału. Dobrym rozwiązaniem jest również zapisanie się do newslettera, za pośrednictwem którego informujemy o nowościach, a także promocjach, eventach itp.

Praca z kosmetykami detailingowymi KiurLab jest wyjątkowo przyjemna, ponieważ są wydajne, dopasowane do wymagań użytkownika, a także niezwykle skuteczne. Wyróżniają się też solidnymi, poręcznymi, praktycznymi oraz estetycznymi opakowaniami.

Chemia samochodowa KiurLab

Chemia samochodowa KiurLab reprezentuje wysoką jakość, ze względu na uważnie skomponowane składy i formuły poddawane licznym testom laboratoryjnym oraz praktycznym. Receptury są stale udoskonalane i zmieniane zgodnie z uwagami Klientów. Firma pozostaje w kontakcie z profesjonalnymi detailierami, ale też pasjonatami i hobbystami. Producent opisuje na swojej stronie, że jego celem jest „dążenie do perfekcji” – chce dostarczać gotowe, idealnie dostosowane produkty, które świetnie spełniają swoją rolę i sprawdzają się pod każdym względem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą chemii samochodowej KiurLab dostępnej w Auto Na Blask! W razie pytań chętnie wszystko wyjaśnimy. Nasza doświadczona obsługa może też pomóc dobrać odpowiednie kosmetyki oraz najlepiej dopasowane do nich akcesoria. Złóż zamówienie, a szybko otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz. Wspieraj polskich producentów!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com