Kisho

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Kisho to marka profesjonalnych detailingowych powłok ceramicznych do różnych powierzchni, gwarantujących trwałe zabezpieczenie i piękny blask.

Kisho

Kisho jest japońską marką, powstałą w 1965 roku w mieście Fukuoka. Została założona przez specjalistów posiadających szeroką wiedzę i ogromne doświadczenie w konserwacji oraz pielęgnacji samochodów. W wyniku wielu lat świetnej działalności, firma ta stała się jednym z wiodących producentów powłok ceramicznych. Jej kosmetyki są znane i dystrybuowane na całym świecie.

Na produkty tej marki składają się środki ochronne, a także quick detailery wspomagające i odświeżające ich działanie. Z pomocą tych preparatów można trwale zabezpieczyć karoserię, felgi, a także szyby w samochodzie przed wieloma szkodliwymi czynnikami oraz brudem. Jedna aplikacja starcza zwykle na wiele miesięcy, dbając także o dobry wygląd auta.

Kisho powłoki ceramiczne

Kisho powłoki ceramiczne są jednymi z najlepszych na polskim rynku. Ich niezwykła skuteczność wynika z zastosowania najnowocześniejszej japońskiej technologii, która umożliwia składnikom chemicznym redukcję do nanocząsteczek. Dzięki temu podczas aplikacji powłoka wypełnia mikrozagłębienia w powierzchni. W ten sposób środek idealnie przylega do auta, co gwarantuje niesamowitą trwałość.

Powłoki ceramiczne Kisho zapewniają kompleksową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zabrudzeniami pochodzenia chemicznego i organicznego itp.

Wyjątkowo intensywne właściwości hydrofobowe utrudniają osadzanie się brudu, dzięki czemu auto można znacznie rzadziej myć. Co więcej, kosmetyk ten zapobiega utlenianiu lakieru, przywraca mu piękny połysk i wydobywa głębię koloru.

Ochrona lakieru Kisho

Ochrona lakieru Kisho jest tak wydajna, że przy stosowaniu się do porad producenta jedna aplikacja może zabezpieczyć auto nawet na trzy lata! Produkt aplikuje się na mokro, ale by zrobić to w pełni poprawnie, najrozsądniej jest obejrzeć przedtem film instruktażowy na stronie firmy. Dzięki temu osiągnie się najlepsze możliwe rezultaty.

Jeśli szukasz profesjonalnych powłok ceramicznych, wybierz produkty Kisho! Doskonale sprawdzają się użytku prywatnym, jak i w komercyjnych salonach autodetailingowych. Ich działanie zadowala nawet najbardziej wymagających pasjonatów motoryzacji.

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com