Kirkland Microfiber jest producentem niezwykle przydatnych przy wielu zabiegach autodetailingowych ręczników z mikrofibry.

Kirkland Microfiber

Kirkland Microfiber jest marką stworzoną przez amerykańską spółkę Costco Wholesale Corporation. Firma ta specjalizuje się w produkcji niezbędnego na co dzień asortymentu w korzystnych cenach. W tej niezwykle szerokiej ofercie można znaleźć także szmatki do samochodu wykonane z mikrofibry.

Przy wielu zabiegach autodetailingowych aplikację należy wykonywać za pomocą miękkiej ściereczki. Z tego względu najczęściej stosuje się modele wykonane z specjalnego włókna będącego mieszanką bardzo cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych, zwanego mikrofibrą. Ich cena może wynosić od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych. Ponieważ notorycznie się ich używa, do mniej zaawansowanych zabiegów zdecydowanie lepiej wybrać tańsze odpowiedniki. Ręczniki Kirkland Microfiber kosztują niewiele więcej niż 5 zł!

Kirkland Microfiber mikrofibry do samochodu

Kirkland Microfiber mikrofibry do samochodu doskonale sprawdzają się do zabiegów pielęgnacyjnych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz auta. Są wykonane z materiału przyzwoitej jakości, dlatego dobrze sprawują się na co dzień. Z ich pomocą można oczyszczać i myć karoserię raz inne elementy auta, a także osuszać, polerować, przecierać itp.

Mikrofibry do samochodu są wykorzystywane często nawet codziennie, np. do wycierania kurzu z kokpitu, przecierania szyb, usuwania odchodów ptaków itp. Przez to szybko się eksploatują i regularnie trzeba wymieniać je na nowe. W związku z tym do podstawowych czynności rozsądniej jest wybierać tańsze egzemplarze. Takie ściereczki świetnie sprawdzają się nie tylko w domowym garażu, ale przede wszystkim w salonach i studiach autodetailingowych, gdzie obsługuje się wielu klientów dziennie.

Szmatki do samochodu Kirkland Microfiber

Szmatki do samochodu Kirkland Microfiber są odpowiednio miękkie i wygodne w użyciu. Dobrze sprawdzają się przy zabiegach czyszczących oraz pielęgnacyjnych. Umożliwiają równomierne rozprowadzenie kosmetyków różnego rodzaju, ich dokładne wtarcie w wybraną powierzchnię, a także zebranie nadmiaru i wypolerowanie.

Jeśli szukasz niedrogich, ale sprawdzonych ściereczek do samochodu, wybierz Kirkland Microfiber! Nie trać pieniędzy na drogie ręczniki – do wielu zabiegów w zupełności wystarczy Ci taka podstawowa mikrofibra! Koniecznie zaopatrz się w ten niezbędny autodetailingowy materiał!