Kecav

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Kecav to producent kosmetyków autodetailingowych przeznaczonych głównie do czyszczenia i pielęgnacji lakieru oraz tapicerki w samochodzie.

Kecav

Kecav jest polską marką kosmetyków samochodowych, założoną w 2016 roku. Firma wyróżnia się tym, że wytwarza swoje produkty ręcznie, a w dodatku sprzedaje je w niezwykle korzystnej cenie. Skromna oferta tego stosunkowo nowego przedsiębiorstwa zachwyca jakością i otrzymywanymi efektami. Większość artykułów przeznaczona jest do czyszczenia lakieru lub tapicerki.

W delikatny, ale skuteczny sposób usuwa zabrudzenia różnego pochodzenia, bez wysiłku i ryzyka uszkodzenia oczyszczanej powierzchni. Kosmetyki Kecav są także bezpieczne dla użytkownika. Nie zawierają alergenów ani innych substancji, które mogłyby dotkliwie podrażnić skórę lub śluzówki.

Kecav kosmetyki

Kecav kosmetyki z pewnością będą przydatne w każdym salonie autodetailingowym czy garażu pasjonata motoryzacji. Wśród nich można wymienić skuteczne, innowacyjne środki do czyszczenia lakieru oraz tapicerki (w tym także skórzanej), a także preparaty do odświeżania i przywracania blasku podczas bieżącego czyszczenia auta.

Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle praktyczny żel, który jest pomocny przy usuwaniu ptasich odchodów, a także odświeżaniu tapicerki. Dzięki swojej wyjątkowej formule nie spływa, więc pomaga rozpuszczać zabrudzenia nawet w bardzo nietypowych miejscach.

Dużą popularnością cieszą się także cleanery o prostym składzie, które nie zawierają żadnych niepotrzebnych składników. Doskonale przygotowują powierzchnię lakieru lub skórzanej tapicerki pod inne kosmetyki czy zabiegi autodetailingowe, nie narażając przy tym czyszczonej nawierzchni.

Chemia samochodowa Kecav

Chemia samochodowa Kecav łączy w sobie siłę skutecznego oczyszczania oaz delikatność w działaniu. Wszystkie autokosmetyki tej firmy są wyjątkowo wygodne, proste i przyjemne w użyciu. Ich korzystna cena dodatkowo przemawia za tym, by zakupić je do swojego garażu lub salonu.

Regularna dbałość o czystość auta pozwala zachować na dłużej jego dobry wygląd, co nie tylko dobrze świadczy o właścicielu, ale także podnosi wartość pojazdu. Jeśli zależy Ci na tym, by zawsze móc się pochwalić wypielęgnowanym samochodem, wybierz kosmetyki samochodowe Kecav!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com