House of Wax

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

House Of Wax to marka profesjonalnych wosków autodetailingowych z wysoką zawartością oleju carnauba oraz quickdetailerów, aplikatorów itp.

House Of Wax

House Of Wax jest polskim producentem wosków autodetailingowych wysokiej jakości. Ta ekskluzywna marka została stworzona przez pasjonatów dla pasjonatów. Produkty dostępne w ofercie wykorzystują najnowsze technologie, ale sięgają do tradycji w dbaniu o samochody. Pozwalają osiągnąć spektakularny efekt końcowy, który wieńczy przecież wszystkie poprzednie zabiegi pielęgnacyjne oraz w pełni objawia piękno zadbanej karoserii.

Misją firmy było stworzenie prostego i wygodnego w użyciu wosku, który zagwarantuje olśniewające efekty. Asortyment House Of Wax jest dedykowany profesjonalistom i prawdziwym pasjonatom. Jeden z artykułów jest nawet ekskluzywnie sprzedawany wyłącznie profesjonalnym salonom!

House Of Wax woski

House Of Wax woski to produkty najwyższej jakości. Wyróżniają się eleganckimi opakowaniami i wysoką zawartością oleju carnauba, który gwarantuje najlepsze efekty – najintensywniejszy blask, wrażenie mokrej karoserii oraz podkreślenie koloru lakieru. Kosmetyki te działają jednak nie tylko na stronę wizualną. Tworzą powłokę ochronną, która zabezpiecza auto przed szkodliwym promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami itp. Dzięki temu auto nie tylko pięknie się prezentuje, ale także zachowuje ten stan na dłuższy czas.

Woski House of Wax działają najlepiej w momencie, gdy korzysta się z nich w towarzystwie innych produktów tej firmy, tj. szamponu, quickdetailiera oraz specjalnie dedykowanych aplikatorów.

Woski do samochodu House Of Wax

Woski do samochodu House Of Wax są dostępne w dwóch odsłonach: Sapphire i Diamond. Pierwszy z nich zawiera 40% naturalnego wosku carnauba. Gwarantuje olśniewające wykończenie, niesamowitą śliskość i trwałość na 4 miesiące. Drugi wariant zawiera jedynie połączenie białego wosku i oleju carnauba. Ponieważ jest to prawdziwie ekskluzywny produkt, jest dostępny w sprzedaży jedynie dla profesjonalnych salonów i studiów autodetailingowych.

Jeśli szukasz wosków wysokiej jakości, wybierz produkty House Of Wax! Niezależnie od tego, czy jesteś samodzielnym pasjonatem, czy profesjonalistą, z pewnością będziesz zadowolony z uzyskanych rezultatów. Zaskoczysz się, jak piękny blask można wydobyć z lakieru auta!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.