Sortowanie

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Herrefahrt jest producentem wyszukanych, prestiżowych autokosmetyków oraz akcesoriów detailingowych, wyróżniających się bezpiecznymi składami.

Herrenfahrt

Herrenfahrt jest niemiecką marką prestiżowych autokosmetyków i akcesoriów przeznaczonych do pielęgnacji samochodu. Firma istnieje już od 1920 roku, więc posiada niemalże stuletnią tradycję. Od tak wielu lat dokłada wszelkich starań, by tworzyć kosmetyki spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nazwa „Herrenfahrt” nawiązuje do nieużywanego już terminu, który oznaczał w wolnym tłumaczeniu „kierowcę-gentelmana”. Określano nim właścicieli luksusowych aut, kierowców startujących w wyścigach itp. Firma nadal zachowała swoje podejście z dawnych lat i kieruje swoje produkty do najbardziej eleganckich pasjonatów motoryzacji.

Herrenfahrt kosmetyki do pielęgnacji samochodu

Herrenfahrt kosmetyki do pielęgnacji samochodu wyróżniają się eleganckimi opakowaniami oraz bezpiecznymi składami gwarantującymi najlepsze efekty. Chociaż marka nawiązuje do klasycznego, tradycyjnego sposobu dbania o auto, formuły jej kosmetyków wykorzystują najnowocześniejsze oraz najskuteczniejsze technologie. Te są dodatkowo wytwarzane w taki sposób, że są w pełni bezpieczne dla środowiska oraz użytkowników. Podobno jeden z właścicieli używa wosku nawet jako… balsamu do ust!

W ofercie tej marki można znaleźć najróżniejsze autokosmetyki, przeznaczone do czyszczenia, pielęgnacji oraz zabezpieczania różnych powierzchni, a także wygodne akcesoria i aplikatory. Firma najbardziej słynie z wysokiej jakości produktów do polerowania oraz wosków z dużą zawartością oleju carnauba.

Kosmetyki Herrenfahrt

Kosmetyki Herrenfahrt gwarantują zachwycające efekty. Doskonale sprawdzają się na nowych, jak i już nieco starszych autach, jednakowo przywracając im piękny wygląd oraz zabezpieczając różne powierzchnie przed niszczeniem i brudem. Ich uważnie wyselekcjonowane składy gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas aplikacji – nie trzeba obawiać się, że przypadkowo uszkodzi się auto, ani że podrażni się skórę, oczy itp.

Kosmetyki Herrenfahrt są także sprzedawane w niezwykle eleganckich zestawach, które zadowolą najbardziej wymagających pasjonatów autodetailingu oraz osoby czułe na estetykę. Jeśli szukasz naprawdę luksusowych produktów – to doskonały wybór. Ich wysoka cena w pełni odzwierciedla niezwykłe efekty, które zapewnia ich użytkowanie!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.