Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Harly Wax to producent całkowicie naturalnego wosku z oleju carnauba, uznawanego za jeden z najlepszych kosmetyków tego typu na świecie.

Harly Wax

Harly Wax jest kalifornijską marką istniejącą już od 1952 roku. Lata zbieranych doświadczeń, liczne testy i próby pozwoliły stworzyć perfekcyjną recepturę idealnego wosku autodetailingowego. Już od samych początków działalności firma zdobywała prestiżowe wyróżnienia za swoje rewelacyjne produkty, zyskując sławę na całym świecie.

Najlepszą rekomendacją tego wosku powinien być fakt, że George Barris, słynny projektant i twórca aut wykorzystywanych w Hollywoodzkich filmach, zawsze używał właśnie tego kosmetyku.

Piękny blask karoserii mogły mu zawdzięczyć także m.in. samochody biorące udział w ślubie księcia Williama i Kate Middleton. Wosk ten jest tak skuteczny i odporny, że wykorzystuje się go również nie tylko do samochodów, ale też jachtów, a nawet samolotów!

Harly Wax woski samochodowe

Harly Wax woski samochodowe są wykonane w całości z naturalnego oleju carnauba. Jest on pozyskiwany z liści palmy kopernicji, rosnącej jednie w brazylijskich górach. Gwarantuje on zdecydowanie piękniejsze i trwalsze wykończenie niż syntetyczne woski. W autodetailingu jakość takich produktów ocenia się na podstawie procentowej zawartości właśnie tego składnika, a w tym przypadku wynosi ona 100%!

Woski samochodowe Harly Wax nie zawierają żadnych detergentów, pudrów, seleantów czy innych niepotrzebnych, dodatkowych składników. Prostota i natura często są najlepszym rozwiązaniem! Dzięki temu woski te są w pełni bezpieczne dla lakieru, a także zawsze gwarantują tak samo doskonały efekt końcowy.

Woski do samochodu Harly Wax

Woski do samochodu Harly Wax są bardzo proste i przyjemne w aplikacji. Po 15 minutach od nałożenia można przystąpić do polerowania, które nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu ani wkładania nadmiernej siły. Świetnie sprawdza się zarówno na nowych, jak i starszych lakierach.

Produkt zapewnia zachwycający, głęboki połysk, dający efekt mokrego, szklistego lakieru. Ponadto zabezpiecza karoserię przed promieniowanie UV, zanieczyszczeniami chemicznymi i organicznymi, a także ogranicza przyleganie brudu oraz kurzu. Jeśli szukasz wosku, który odmieni Twoje auto nie do poznania – to zdecydowanie najlepszy wybór!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.