Gyeon

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Gyeon jest marką produkującą niezwykle trwałe powłoki kwarcowe. Wykorzystywane są do różnych powierzchni i części auta oraz kosmetyki wspomagające ich działanie.

Gyeon

To singapurska marka powłok kwarcowych stosowanych do różnych powierzchni w samochodzie. Producent oferuje specyfiki najwyższej jakości, tworzone na drodze licznych badań i tekstów w taki sposób, by usatysfakcjonować zarówno entuzjastów autodetailingu, jak i specjalistów zajmujących się tym na co dzień.

Zespół wykwalifikowanych, doświadczonych chemików dokłada wszelkich starań, by znaleźć unikatowe, nowoczesne rozwiązania. Misją firmy jest produkcja jak najbardziej zaawanasowanych technologicznie specyfików, w konkurencyjnych cenach.

Komsetyki samochodowe Gyeon

Doskonałe powłoki kwarcowe/ceramiczne, którymi można z powodzeniem zabezpieczyć nie tylko karoserię, ale też skórzaną tapicerkę, szyby, felgi itp. Ich receptura stanowi absolutny przełom w dziedzinie ochrony autodetailingowej. Dlatego są uznawane za jedne z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych produktów tego typu. Cechą wyróżniającą te środki od konkurencji jest nie tylko ogromna trwałość, ale również zdolność samooczyszczania.

Kosmetyki samochodowe Gyeon quartz tworzą spójną serię produktów, które wzajemnie wspierają swoje działanie. Z ich użyciem można przeprowadzić trzystopniową pielęgnację samochodu. W jej skład wchodzą: czyszczenie i przygotowanie powierzchni, zabezpieczenie za pomocą powłoki, a także utrzymanie dobrego działania ochrony. W ofercie można znaleźć także profesjonalne akcesoria do aplikacji tych kosmetyków.

Gyeon – kosmetyki detailingowe

Autokosmetyki Gyeon to wyjątkowo szeroka oferta rozmaitych produktów do czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczania różnych powierzchni w samochodzie. Z ich pomocą można kompleksowo zadbać o cały pojazd. Wszystkie artykuły tego producenta są proste i wygodne w użyciu, a przy tym gwarantują efekty najwyższej jakości, w stosunkowo korzystnej cenie.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twój samochód na długo zachował nieskazitelny wygląd i blask, wybierz profesjonalne autokosmetyki Gyeon. Spraw, że Twoje auto będzie prezentowało się tak, jakby chwilę temu opuściło salon! Zachowaj ten stan na długo, by nie tylko cieszyć się estetycznym pojazdem, ale by też nie tracił on na wartości!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.