FX-PROTECT to marka kosmetyków autodetailingowych przeznaczonych do czyszczenia, pielęgnacji oraz ochrony różnych powierzchni w samochodzie.

FX-PROTECT

FX-PROTECT jest polską marką specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaży kosmetyków autodetailingowych. Asortyment tej firmy jest chętnie wykorzystywany przez pasjonatów i profesjonalistów na całym świecie. Bogata oferta akcesoriów, preparatów, innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych, a w szczególności powłok ochronnych zadowala nawet najbardziej wymagających miłośników motoryzacji.

Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Nie bez powodu firma prowadzi aktywną działalność nie tylko na rynku polskim, ale też międzynarodowym, tworząc szeroką sieć partnerską.

FX-Protect kosmetyki samochodowe

FX-Protect kosmetyki samochodowe to doskonały wybór zarówno do celów własnych, jak i komercyjnego świadczenia usług autodetailingowych. Pomimo tego, że w większości wyróżniają się zaawansowanymi technologicznie, innowacyjnymi recepturami, są proste i wygodne w użytku.

W porównaniu z efektami, jakie gwarantuje ich stosowanie, są oferowane w naprawę przystępnej cenie. W niczym nie ustępują kosmetykom najlepszych światowych firm. Marka jest dystrybuowana w wielu europejskich krajach, m.in. Bułgarii, Chorwacji czy Portugalii.

Firma szczególnie słynie z wyjątkowo skutecznych oraz trwałych powłok ochronnych, które zabezpieczają karoserię auta nawet aż do 5 lat! Ich działanie można dodatkowo wzmocnić używając dedykowanych kosmetyków pomocniczych, takich jak np. odżywki. Oprócz ochrony lakieru marka oferuje również produkty do zabezpieczenia szyb, felg oraz tapicerki, a także szereg innych preparatów, np. szampony samochodowe FX-PROTECT i inne środki czyszczące.

Kosmetyki samochodowe FX-PROTECT

Kosmetyki samochodowe FX-PROTECT to zaawansowane technologicznie, nowoczesne, niezwykle skuteczne środki autodetailingowe. Pozwalają zadbać o perfekcyjną czystość auta, a także pomagają zachować ją na długi czas. Z ich użyciem każde auto odzyska swój dawny blask!

Jeśli szukasz kosmetyków, które umożliwią Ci zabezpieczenie swojego samochodu, tak by wiele lat pięknie się prezentowało nawet pomimo częstego użytkowania, wybierz produkty FX-PROTECT! To świetne preparaty, w korzystnej cenie! Warto wesprzeć rodzimego producenta, tym bardziej, że reprezentuje światowy poziom!