Fresso jest producentem pięknie prezentujących się zapachów samochodowych o niezwykle eleganckich aromatach.

Fresso

Fresso jest polską firmą zajmującą się produkcją wyjątkowych zawieszek i perfum najwyższej jakości. Marka oferuje asortyment, który zadowala nawet najbardziej wymagających klientów, w pełni skupionych na tym, by ich auto było perfekcyjnie zadbane pod każdym względem.

Fresso wykorzystuje tylko sprawdzone składniki, spełniające surowe normy IFRA. Zespół najlepszych specjalistów, na każdym etapie produkcji dba o zachowanie najwyższych standardów.

Zapachy Fresso

Zapachy Fresso wyróżniają się eleganckim wyglądem, a także zachwycającą wonią, która długo się utrzymuje, a przy tym nie męczy ani nie drażni, nawet przez wiele godzin spędzonych w aucie. Dostępne w ofercie kompozycje zapachowe zostały wybrane na drodze licznych testów konsumenckich, tak by w pełni odpowiadały oczekiwaniom klientów.

Zapachy Fresso są skomponowane przez doświadczonych perfumiarzy. Oryginalne kompozycje słodkich, eleganckich, orzeźwiających oraz intrygujących woni wprowadzają do wnętrza auta niezwykłą atmosferę.

Zapach Fresso do samochodu

Zapach Fresso do samochodu można nabyć w dwóch formach: zawieszki lub buteleczki perfum. Oba rozwiązania gwarantują długie doznania zapachowe.

Elegancka drewniana zawieszka zapachowa jest wyszukanym dodatkiem, który będzie zdobił oraz zachwycał przyjemną wonią aż do 31 dni! W przeciwieństwie do popularnych papierowych odpowiedników jest wydajniejsza, a przede wszystkim – o wiele piękniejsza!

Zapach Fresso do samochodu łatwo pomylić z najdroższymi perfumami, przez elegancką buteleczkę i zachwycające, nieoczywiste kompozycje aromatów. Jedna aplikacja na dywaniki i podłogę sprawia, że woń utrzymuje się we wnętrzu auta przez kilka dni, dlatego flakon jest zaskakująco wydajny.

Zadbane auto powinno zachwycać również pięknym zapachem. Zagwarantuj sobie i Twoim pasażerom wyjątkowe doznania!