Flexipads

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

FlexiPads jest marką produktów przydatnych do elektronarzędzi, często wykorzystywanych również do samochodowych zabiegów pielęgnacyjnych.

FlexiPads

Flexipads World Class Ltd. jest brytyjską firmą i jednym z największych na świecie producentów różnych artykułów eksploatacyjnych przeznaczonych do pracy z elektronarzędziami wykorzystywanymi w ściernictwie, szlifierstwie i polerowaniu wielu rodzajów powierzchni. Szeroki asortyment składa się z wielu modeli gąbek, wełnianych padów, części wymiennych, nakładek, a także ściereczek, szczotek oraz innych narzędzi czy akcesoriów.

Wszystkie produkty tej firmy na drodze licznych badań i testów zostały perfekcyjnie dostosowane do idealnego współdziałania z różnymi maszynami. Gwarantują profesjonalne efekty, ułatwiając oraz usprawniając różne zabiegi pielęgnacyjne stosowane w autodetailingu i nie tylko. Są chętnie kupowane przez pasjonatów motoryzacji oraz osoby zawodowo zajmujące się renowacją samochodów.

FlexiPads gąbki do polerowania samochodu

FlexiPads gąbki do polerowania samochodu są szczególnie lubiane przez klientów. Szeroki wybór różnych średnic, grubości, stopni twardości, materiału wykonania itp. umożliwia dobranie idealnego produktu zarówno do polerowania ręcznego, jak i maszynowego. Tak zróżnicowany asortyment pozwala także znaleźć odpowiednie materiały do różnych rodzajów lakieru oraz osiągnąć oczekiwane efekty. Z powodzeniem można zakupić coś dla nowego auta, jak i takiego wymagającego gruntownej renowacji.

Profesjonalne gąbki samochodowe FlexiPads

Profesjonalne gąbki samochodowe FlexiPads doskonale sprawdzają się do polerowania nie tylko lakieru, ale też innych powierzchni w samochodzie – np. szkła. Świetnie współpracują z maszynami oraz pastami, mleczkami i innymi produktami polerskimi dostępnymi na rynku. Niezależnie od tego, czy wybierze się wariant do mycia ręcznego, czy maszynowego – zawsze są wygodne w użytku.

Jeśli zależy Ci na tym, by uzyskać w pełni profesjonalne efekty podczas polerowania swojego samochodu, wybierz produkty FlexiPads. Bez problemu zgromadzisz wszystkie niezbędne akcesoria, które ułatwią cały proces, zagwarantują równomierne rozprowadzenie kosmetyków oraz zachwycający blask!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com