FLEX

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

FLEX

FLEX jest niemiecką marką maszyn różnego zastosowania. Już od 1922 roku firma rozwija się zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami swoich klientów, tworząc proste w obsłudze, trwałe oraz bezpieczne maszyny. Z powodzeniem są wykorzystywane przez  profesjonalistów, jak i osoby prywatne, w tym również do celów autodetailingowych.

Firma jest tak przekonana o jakości swoich produktów, że przedłuża klientom gwarancje o 100% na każde zakupione elektronarzędzie. Wszystkie urządzenia FLEX są zgodne z CE i kontrolowane przez Systemem Zarządzania Jakością według DIN EN ISO 9001:2000.

FLEX maszyny polerskie

FLEX maszyny polerskie są zdecydowanie najpopularniejsze w użytku do celów detailingowych. Są jednymi z najbardziej zaawansowanych elektronarzędzi na rynku. Ich ergonomiczna budowa, idealne wyważenie, mała waga, liczne zabezpieczenia oraz wiele innych zalet (różniących się w zależności od wybranego modelu) sprawiają, że mają tysiące fanów w Europie i na świecie. Dzięki temu takimi narzędziami mogą posługiwać się nie tylko doświadczeni profesjonaliści, ale też początkujący miłośnicy motoryzacji.

Producent maszyn polerskich FLEX przez lata projektował rozwiązania, które maksymalnie usprawniają i ułatwiają ten wymagający zabieg pielęgnacyjny. Liczne udogodnienia sprawiają, że polerowanie jest szybsze, wygodniejsze, prostsze i bardziej bezpieczne.

Maszyny polerskie FLEX

Maszyny polerskie FLEX są sprzedawane pojedynczo lub w formie praktycznych i korzystnych cenowo zestawów, zawierających wymienne nakładki, różne akcesoria oraz wygodną torbę bądź skrzynkę. Wszystkie elementy są wykonane z materiałów najwyższej jakości i z dbałością o najmniejsze szczegóły. To naprawdę profesjonalny sprzęt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców.

Jeśli szukasz wytrzymałej polerki samochodowej lub innego elektronarzędzia, które będzie Ci bezproblemowo służyć przez długi czas, wybierz produkty firmy FLEX. Zadbaj o swoje auto z wykorzystaniem najlepszych maszyn, dzięki którym uzyskasz prawdziwie profesjonalne efekty!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.