Finish Kare

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Finish Kare to producent różnych kosmetyków do autodetailingu, szczególnie słynący z trwałych wosków wysokiej jakości.

Finish Kare

Finish Kare jest amerykańską marką, stworzoną w 1964 roku przez Floyda Meguiar. Firma głównie zajmuje się produkcją środków do zabezpieczania łodzi i samolotów, ale wypuściła także serię kosmetyków autodetailingowych. Wyróżniają się swoją niezwykłą wydajnością, efektywnością i zachwycającymi rezultatami.

Od lat producent stara się nieustannie udoskonalać receptury swojego towaru, tak by w pełni odpowiadał potrzebom oraz oczekiwaniom zmieniającego się rynku. W szerokiej ofercie można znaleźć najróżniejsze preparaty do czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczenia samochodu, o różnych dodatkowych, niezwykle praktycznych właściwościach.

 

Finish Kare woski samochodowe

Finish Kare woski samochodowe są zdecydowanie najbardziej popularną pozycją w ofercie tej marki. Stworzone z syntetycznych składników (lub mieszkanek z najlepszym woskiem na świecie – brazylijskim Carnauba), wyróżniają się niezwykłą odpornością na promieniowanie UV, środki chemiczne, zanieczyszczenia organiczne, a także bardzo wysokie temperatury.

Przy tym są proste i wygodne w aplikacji oraz polerowaniu. Oprócz zabezpieczenia gwarantują także wspaniałe efekty wizualne – nawet wieloletnie auto wygląda po zastosowaniu jak dopiero zakupione w salonie! Większość produktów sprawdza się na wszystkich rodzajach lakierów. Do tego w porównaniu z jakością, jaką reprezentują, mają naprawdę korzystne ceny.

Woski Finish Kare

Woski Finish Kare doskonale sprawują się nie tylko na nowych samochodach, ale także tych przechodzących proces odnawiania, a nawet odrestaurowania. Już jedna aplikacja przywraca blask oraz głębię koloru, nadając mu efekt świeżego, mokrego lakieru. Pięknie wypolerowany lakier to prawdziwa wisienka na torcie zadbanego, wypielęgnowanego auta!

Trwałe woski samochodowe Finish Kare są z powodzeniem wykorzystywane na wielkich łodziach i samolotach – ten fakt powinien być najlepsza rekomendacją! Jeśli więc szukasz środka, który profesjonalnie wypielęgnuje oraz zabezpieczy Twój samochód, wybierz produkty najwyższej jakości! Zadbaj o ochronę i piękny wygląd swojego auta, tak by zawsze świetnie się prezentowało!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.