Ez Detail

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

EZ-Detail jest marką szczotek do czyszczenia różnych elementów pojazdów mechanicznych. Ich włosie jest bezpieczne dla lakieru, metalu itp.

EZ-Detail

EZ-Detail to producent szczotek do felg, należący do amerykańskiej firmy EZ-Products. Specjalizuje się w produkcji niezwykle skutecznych, a przy tym delikatnych akcesoriów czyszczących. Z ich pomocą można dokładnie dotrzeć nawet no najbardziej trudnodostępnych zakamarków nie tylko felg, ale również podwozia, spoilerów, wlotów powietrza itp.

Szczotki EZ-Detail są niezwykle uniwersalne. Doskonale sprawdzają się nie tylko przy samochodach, ale także motocyklach, quadach oraz innych pojazdach mechanicznych. Pomagają usunąć nawet najtrudniejsze osady, jak np. opiłki z klocków hamulcowych czy smar, a przy tym są w pełni bezpieczne dla czyszczonych powierzchni.

EZ-Detail szczotki do felg

EZ-Detail szczotki do felg są wykonane z materiałów odpornych na silne środki chemiczne do czyszczenia, ale nie powodują zarysowań na lakierze, metalu, szkle czy plastiku. Włosie wykonane z nylonu/nylexu pomaga szybko rozprowadzić preparaty myjące, a także dokładnie ściera wszystkie zabrudzenia. Uchwyty z tworzywa sztucznego są poręczne i nie wyślizgują się nawet z mokrych rąk. Wygodnie leżą w dłoni podczas długiego użytkowania.

Szczotki do felg są dostępne w trzech rozmiarach: BIG, GO i LITTLE/MINI. Mają następujące wymiary: 45 cm, 40 cm i 32 cm. Każda z nich ma także nieco inny układ włosia, umożliwiający maksymalne wykorzystanie jego właściwości.

Szczotki do felg EZ-Detail

Szczotki do felg EZ-Detail są chętnie używane przez osoby pasjonujące się motoryzacją, a także profesjonalne salony autodetailingowe i specjalistów w tej dziedzinie. To sprzęt najwyższej jakości, umożliwiający osiąganie doskonałych efektów przy niedużym wkładzie siły.

Jeśli mycie felg oraz innych elementów auta zajmowało Ci zwykle zbyt wiele czasu lub nie byłeś po prostu w stanie dotrzeć we wszystkie miejsca, wybierz profesjonalne akcesoria do czyszczenia!

Nie tylko ułatwią oraz usprawnią Ci tę czaso- i pracochłonną czynność, ale także gwarantują pełne bezpieczeństwo. Nie ma ryzyka, że zarysujesz przypadkiem jakąkolwiek powierzchnię auta! Doczyść samochód w każdym, nawet najmniejszym zakamarku!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.