Excede

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

ExceDe jest producentem autokosmetyków i akcesoriów do czyszczenia różnych elementów samochodu oraz usuwania wyjątkowo trudnych zabrudzeń.

ExceDe

ExceDe jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą autodetailingową, cieszącą się dobrym odbiorem wśród klientów. Marka specjalizuje się w produkcji środków do czyszczenia różnych powierzchni spotykanych w samochodach. Wysoka jakość wykonania, skuteczne receptury i unikalne preparaty umożliwiają profesjonalne, a przy tym bezpieczne doczyszczenie każdego elementu pojazdu mechanicznego.

Kosmetyki samochodowe Excede są chętnie wykorzystywane przez pasjonatów autodetailingu oraz osoby na co dzień zajmujące się tym zawodowo. Są proste i wygodne w użyciu, a do tego szybko gwarantują satysfakcjonujące efekty.

Excede kosmetyki samochodowe

Excede kosmetyki samochodowe są głównie przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni w aucie. Wśród szerokiej oferty można znaleźć preparaty „mulipurpose”, czyli produkty do mycia ogólnego użytku, a także środki dedykowane do konkretnych materiałów lub części. Z ich pomocą można kompleksowo, dokładnie oczyścić zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne elementy auta.

Preparatami tej marki można wymyć z najtrudniejszych zanieczyszczeń m.in. felgi, opony, tapicerkę, plastikowe wykończenia, szyby itp. Wszystkie dostępne warianty są świetnie dostosowane pod względem składu do wybranych powierzchni. Zawierają silne, ale bezpieczne detergenty, surfaktanty, a także dodatkowe składniki, jak np. inhibitory korozji. Wszystkie z nich mają przy tym przyjemny, niedrażniący zapach, co uprzyjemnia aplikację.

Kosmetyki samochodowe Excede

Kosmetyki samochodowe Excede są równie skuteczne jak produkty najbardziej renomowanych, drogich firm, a przy tym nie są aż tak kosztowne. Są także bardzo wydajne, a do tego sprzedawane w pojemnych opakowaniach, więc starczają na naprawdę długo. Do nich można dobrać niezwykle poręczne akcesoria do czyszczenia, które znacznie ułatwiają cały proces.

Warto kupować polskie kosmetyki samochodowe, ponieważ są równie efektywne jak te zagranicznych marek, a przy tym wspiera się rodzimą gospodarkę. Lepiej jest finansować małe przedsiębiorstwa założone przez pasjonatów, niż ogromne korporacje. Jeśli więc szukasz dobrych środków samochodowych do czyszczenia auta – wybierz Excede!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.