EVOXA

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Evoxa

Evoxa jest polską marką specjalistycznych maszyn polerskich. Producent od lat zajmuje się tworzeniem coraz nowocześniejszych urządzeń, które są szczególnie cenione przez fachowców z branży motoryzacyjnej. W ofercie można znaleźć polerki rotacyjne, maszyny Dual Action oraz wymienne części i przydatne dodatki.

Korzystając z produktów Evoxa da się szybko osiągnąć idealne efekty, odświeżając lakier i przywracając mu dawny wygląd. Urządzenia pozwalają skutecznie, ale bezpiecznie usunąć zarysowania, mikrouszkodzenia oraz inne niedoskonałości (np. swirle, przebarwienia czy hologramy).

Do tego są wyjątkowo przyjemne w użytkowaniu, ponieważ posiadają szereg udogodnień oraz zabezpieczeń. Każdy model został tak zaprojektowany, by jak najlepiej spełniał oczekiwania fachowców.

Evoxa maszyny polerskie

Evoxa maszyny polerskie zostały wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania. Produkty są tak innowacyjne, że aktualnie wyznaczają standardy na rynku takich urządzeń, m.in. w zakresie ergonomii i wygody obsługi. Stosowane są w nich nowoczesne przekładnie, dzięki którym sprzęt jest wyjątkowo skuteczny, ale cichy.

Producent podczas tworzenia urządzeń stosuje specjalne obrabiarki CNC, by układy mimośrodowe były jak najlepiej wyważone i minimalizowały poziom drgań. Wszystkie podzespoły są zaś tak wykonane, że sprzęt jest nieawaryjny oraz wykazuje długą żywotność.

Przy zakupie Evoxa maszyn polerskich zyskuje się 2 lata gwarancji od producenta. Dodatkowo fachowcy z branży mogą skorzystać ze specjalnego programu serwisowego EVO+, w ramach którego da się m.in. przedłużyć okres ochrony nawet do 4 lat czy wypożyczyć za darmo maszyny zastępcze na czas naprawy.

Maszyna polerska Evoxa

Maszyna polerska Evoxa pozwala profesjonalnie wykonać korektę lub renowację karoserii oraz inne zabiegi lakiernicze i detailingowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń w przystępnych cenach, wraz z kompatybilnymi padami, talerzami, a także innymi akcesoriami oraz częściami wymiennymi. Wszystkie artykuły są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dlatego są wyjątkowo wytrzymałe.

Szukasz fachowego urządzenia do użytku prywatnego lub komercyjnego? Inwestując w maszynę polerską Evoxa masz pewność, że bez wysiłku osiągniesz idealne efekty, a sprzęt nie będzie sprawiał Ci żadnych problemów. Pracuj z wykorzystaniem najlepszych urządzeń, wspierając polskiego producenta!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.