EPOCA

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Epoca to włoski producent sprzętów pomocnych przy czyszczeniu auta, takich jak np. pianownice, opryskiwacze itp.

Epoca

Epoca jest włoską firmą założoną w 1968 roku. Specjalizuje się w produkcji opryskiwaczy, pianownic oraz innych sprzętów i narzędzi przydatnych w ogrodzie, domu, a także autodetailingu. Modele z oferty tej marki są wykorzystywane w profesjonalnych przedsiębiorstwach, ale są tak proste w obsłudze, że z powodzeniem sprawdzają się także do użytku prywatnego.

Wszystkie przyrządy, akcesoria i narzędzia są poręczne, wygodne i nieskomplikowane, a przy tym gwarantują świetne rezultaty. Są niezwykle użyteczne podczas mycia auta – umożliwiają równe rozprowadzenie środków czyszczących, aktywują ich działanie, a także pozwalają dotrzeć do każdego zakamarka. Dzięki temu cały proces jest szybszy, łatwiejszy i bardziej efektywny.

Epoca pianownice

Epoca pianownice są sprzętem wysokiej jakości. Najważniejszą zaletą tych produktów jest ich wyjątkowa wytrzymałość – dzięki zastosowaniu specjalnych uszczelek i plastiku odpornego nawet na agresywne substancje chemiczne. Jeszcze wytrzymalsze są opryskiwacze Epoca, które wytrzymują kontakt nawet z kwasami czy związkami ropopochodnymi. Taki sprzęt jest bardzo przydatny przy wielu zabiegach autodetailingowych. Ułatwia i usprawnia nakładanie różnych preparatów, a także umożliwia ich równomierne rozprowadzenie. W ofercie można znaleźć ręczne modele od 2l do nawet 10l pojemności.

Pianownice Epoca

Pianownice Epoca są niezbędnym elementem wyposażenia garażu każdego, komu zależy na lśniącym czystością samochodzie. Doskonale działają ze wszystkimi szamponami oraz innymi preparatami myjącymi dostępnymi na rynku.

Pianownice umożliwiają rozrobienie i równomierne rozprowadzenie piany aktywnej, powstającej ze specjalnych kosmetyków – skoncentrowanych środków czyszczących. Te są używane do tzw. mycia wstępnego, czyli rozpuszczenia opornych zanieczyszczeń na powierzchni auta. Ułatwiają więc proces dokładnego mycia karoserii, opon, felg itp.

Jeśli zależy Ci na pięknym wyglądzie Twojego samochodu, przede wszystkim powinieneś zadbać o jego czystość. Długi i żmudny proces mycia ułatwi Ci sprzęt Epoca! Wybierz niezwykle praktyczne, wygodne, a także wytrzymałe akcesoria, niezbędne do profesjonalnego autodetailingu!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com