Dodo Juice

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Dodo Juice jest renomowaną firmą oferującą szeroki wachlarz różnych produktów autodetailingowych w przystępnych cenach.

Dodo Juice

Dodo Juice jest brytyjską marką kosmetyków autodetailingowych. Producent zaczynał w 2007 roku od kilku rodzaju wosków, a na dzień dzisiejszy jego oferta została rozbudowana do ok. 300 pozycji. Misją firmy jest produkcja specyfików wysokiej jakości w możliwie niskich cenach. Autorskie formuły są stworzone z prostych, skutecznych i sprawdzonych składników.

Przewrotna nazwa marki – Dodo Juice (ang. sok z Dodo, czyli wymarłego przed ponad trzema wiekami gatunku ptaka), obśmiewa tendencję innych producentów do mydlenia oczu klientom niesamowitymi dodatkami, które w rzeczywistości wcale nie muszą poprawiać skuteczności kosmetyków. Artykuły tej marki są proste i efektywne – bez zbędnych udziwnień!

Dodo Juice kosmetyki samochodowe

Dodo Juice kosmetyki samochodowe są chętnie wykorzystywane zarówno przez pasjonatów autodetailingu, jak i profesjonalne salony. Wybrane pozycje były nagradzane prestiżowymi wyróżnieniami jak np. Auto Express Awards. W ciągu kilkunastu lat marka zdążyła zdobyć popularność na całym świecie – jej produkty są dystrybuowane w 40 krajach. Ich ceny są w pełni zgodne z wartością – nie przepłaca się za przestylizowane opakowanie, wymyślne składniki itp.

Szeroka oferta zawiera środki dedykowane do czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczenia różnych rodzajów lakieru oraz powierzchni. Zdaniem producenta samochodowe specyfiki „do wszystkiego” nie maja racji bytu – najlepiej działają jedynie specjalnie dostosowane formuły. Firma oferuje więc dokładnie taki asortyment – doskonały na każdym etapie pielęgnacji auta.

Autokosmetyki Dodo Juice

Autokosmetyki Dodo Juice wyróżniają się łatwością aplikacji oraz bardzo przyjemnym zapachem. Szczególną popularnością cieszą się naturalne i hybrydowe woski, a także skuteczne szampony. Niezwykle szeroki asortyment umożliwia skompletowanie wszystkich niezbędnych specyfików do kompleksowego zadbania o całe auto.

Jeśli szukasz kosmetyków samochodowych wysokiej jakości, w przystępnej cenie, wybierz markę Dodo Juice! Wypielęgnuj swój pojazd jak profesjonalista, z pomocą specjalistycznych, a przy tym prostych w użyciu produktów!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.