DETURNER

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Deturner

Deturner jest polską firmą, której misją jest opracowanie ekskluzywnych produktów do pielęgnacji samochodów. Jej pierwszym preparatem był deironizator Bloody Wheels, który został bardzo ciepło przyjęty na rynku. Jego sukces przyczynił się do dynamicznego rozwoju marki, która obecnie oferuje wiele różnych preparatów przeznaczonych do najpopularniejszych zabiegów detailingowych.

Produkty Deturner wyróżniają się wyjątkowymi składami zaprojektowanymi przez doświadczonych specjalistów oraz chemików oraz estetycznymi, eleganckimi opakowaniami. Zapewniają zachwycające efekty, a przy tym wykazują świetny stosunek ceny do jakości.

Firma posiada własny zakład produkcyjny, dlatego każdy kosmetyk jest dopracowany pod każdym najmniejszym względem. Marka jest popularna wśród pasjonatów detailingu, a także osób zawodowo zajmujących się dbaniem o pojazdy mechaniczne.

Kosmetyki samochodowe klasy premium Deturner

Kosmetyki samochodowe klasy premium Deturner mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i laików. Zapewniają świetne rezultaty na różnych pojazdach, także tych, które przejechały już setki tysięcy kilometrów.

Są wygodne w użyciu, ponieważ mają odpowiednie formuły oraz idealnie przystosowane opakowania. Wśród nich można znaleźć rozmaite środki do czyszczenia, pielęgnacji oraz konserwacji różnych powierzchni w pojeździe.

Receptury kosmetyków samochodowych klasy premium Deturner zostały opracowane przez specjalistów przede wszystkim mających na względzie potrzeby klientów oraz najnowsze tendencje na rynku, a także rekomendacje profesjonalistów i opinie użytkowników.

Wszystkie są w pełni autorskimi kompozycjami wykorzystującymi najlepszej jakości surowce pozyskiwane od globalnych dostawców. Ponieważ są opracowywane w warunkach laboratoryjnych i wielokrotnie testowane, są nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne.

Deturner – producent kosmetyków samochodowych

Deturner producent kosmetyków samochodowych tworzy ogólnoświatową sieć dystrybucji, na którą składają się wiodący hurtownicy specjalizujący się w pielęgnacji samochodów oraz  jedni z najbardziej wpływowych detailierów, którzy posługują się zaawansowanymi technologiami i wybierają wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania.

Już sam fakt, że firma ta jest znana na całym świecie, stanowi świetną rekomendację. Przy tym ceny jej artykułów są często o wiele korzystniejsze niż w przypadku kosztownych, importowanych kosmetyków. Z tego względu tym bardziej opłaca się wspierać rodzimą markę.

Auto Na Blask jest jednym ze sklepów, które są oficjalnym dystrybutorem tej marki, dlatego w naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór artykułów Deturner producenta kosmetyków samochodowych.

Firma proponuje niezwykle skuteczne preparaty przeznaczone do dbania o zewnętrze oraz wewnętrzne części pojazdu, które pozwalają wydobyć ich prawdziwe piękno. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz odpowiednie kosmetyki! Masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.