D-Wash jest marką profesjonalnych ręczników, szczotek, końcówek do odkurzacza i innych przydatnych akcesoriów do czyszczenia oraz autodetailingu.

D-Wash

D-Wash zajmuje się wytwarzaniem szerokiego asortymentu składającego się z niezbędnych akcesoriów do czyszczenia oraz pielęgnacji auta. Wszystkie produkty są wykonywane z materiałów najwyższej jakości, tak by umożliwić najbardziej profesjonalną aplikację kosmetyków samochodowych.

Nawet najlepszy specyfik do czyszczenia, nabłyszczania, polerowania czy ochrony się nie sprawdzi, jeśli zostanie źle nałożony. Najprostszą, a przy tym w pełni prawidłową aplikację zapewniają produkty D-Wash. Najlepsza mikrofibra do samochodu, ręczniki, szczotki, końcówki do odkurzacza i wiele innych są dostępne w konkurencyjnych cenach.

Są chętnie wykorzystywane zarówno przez pasjonatów zafascynowanych swoimi samochodami, jak i profesjonalnych specjalistów od autodetailingu. Z ich pomocą dokładnie doczyści się oraz wypielęgnuje każdy zakamarek.

D-Wash mikrofibry

D-Wash mikrofibry wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Uniwersalne, miękkie ręczniki samochodowe doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju zastosowań. Posiadają krótkie, gęste włosie, więc są idealne do docierania past podczas polerowania, quick detailerów, wosków a także aplikacji powłok ochronnych. Ogromnym powodzeniem cieszą się także ręczniki do auta służące do osuszania lakieru w różnych rozmiarach. Dzięki zachwycającej miękkości oraz chłonności są bezpieczne nawet dla najdelikatniejszych karoserii.

D-Wash mikrofibry są doskonałe do pracy przy aucie. Są odpowiednio duże, miękkie, dwustronne, a do tego mają bezpiecznie wyprawione brzegi. Używanie ich jest przyjemne, proste, a przede wszystkim efektywne. Wybierz najlepsze ręczniki do samochodu, szczotki, rękawice, końcówki do odkurzacza oraz szereg innych niezwykle przydatnych akcesoriów. Zadbaj o swoje auto jak profesjonalista!