Colourlock

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

COLOURLOCK

COLOURLOCK jest firmą założoną przez Polaka, istniejącą już od 1993 roku. Jako jedna z pierwszych w Europie, stworzyła serię profesjonalnych środków przeznaczonych do skórzanych powierzchni. Współcześnie wszystkie znane europejskie marki samochodów oraz najsłynniejsi producenci mebli i odzieży od lat używają właśnie tych specjalistycznych produktów.

COLOURLOCK wytwarza najróżniejsze produkty: środki do czyszczenia, zmiękczania, pielęgnacji, a także kleje, woski, impregnaty i profesjonalne akcesoria. W tak szerokiej ofercie można znaleźć wszystko to, co potrzebne do kompleksowego zadbania o skórzaną tapicerkę. Przy tym cały asortyment jest dostępny w naprawdę korzystnych cenach.

Kosmetyki samochodowe COLOURLOCK

Kosmetyki samochodowe COLOURLOCK przeznaczone do czyszczenia i renowacji skóry są skuteczne, a przy tym bezpieczne oraz łatwe w użyciu. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i nawet początkujących pasjonatów autodetailingu.

Szeroka oferta różnych specyfików umożliwia delikatne, ale dokładne czyszczenie, renowację uszkodzeń, odbarwień i przetarć, a także nabłyszczenie, odżywienie oraz zabezpieczenie.

Jeśli zależy Ci na dobrej kondycji tapicerki w swoim samochodzie, koniecznie powinieneś zapatrzyć się w kosmetyki samochodowe COLOURLOCK. Najwyższa jakość wykonania, wieloletnie doświadczenie oraz unikalne receptury gwarantują zachwycające efekty. Z ich pomocą odmienisz nawet bardzo zniszczoną tapicerkę.

Renowacja skóry

Renowacja skóry pozwala zupełnie odmienić wnętrze pojazdu. Proces ten wymaga jednak zastosowania absolutnie profesjonalnych preparatów. Produkty COLOURLOCK pozwalają przywrócić tapicerce dawną świetność, nawet jeśli już sporo przeszła.

Z pomocą tych specjalistycznych środków można nie tylko dokładnie oczyścić i nabłyszczyć skórę, ale zmiękczyć są oraz ożywić jej kolor. Doskonale sprawdzają się też w zabezpieczaniu, które jest szczególnie ważne w przypadku starszych, sfatygowanych tapicerek.

Dzięki renowacji skóry z COLOURLOCK można przepięknie odrestaurować zabytkowy pojazd, odświeżyć ukochane auto czy przygotować używany samochód do sprzedaży. Korzystanie z preparatów oraz akcesoriów tego producenta gwarantuje zachwycające efekty. Spraw, by skóra w Twoim aucie na długo zachowała piękny wygląd i blask!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.