Collinite

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Collinite to marka kosmetyków samochodowych wysokiej jakości, szczególnie słynąca z niezwykle trwałych wosków.

Collinite

Collinite jest amerykańską firma założoną 1936 r. Już od ponad ośmiu dekad specjalizuje się w produkcji kosmetyków samochodowych, a w szczególności profesjonalnych wosków autodetailingowych. Marka regularnie zdobywa nagrody za najlepsze produkty tego typu. Dla przykładu, w latach 1994-2011 zebrała 6 najlepszych nagród w testach produktowych w całej branży.

Brytyjskie czasopismo Auto Express w 2008 roku uznało wosk 476S za najlepszy dostępny na rynku. Faktycznie, jest on jedną z najpopularniejszych pozycji w ofercie tej marki. Zdaniem wielu specjalistów jest to najbardziej sprawdzony wosk samochodowy jaki dotychczas powstał.

Wszystkie produkty Collinite są produkowane ręcznie, z wykorzystaniem składników najlepszego gatunku. Wysoka zawartość brazylijskiego oleju Carnauba sprawia, że są to specyfiki najwyższej jakości. Gwarantują zachwycające efekty, zadowalające nawet najbardziej doświadczonych profesjonalistów.

Woski samochodowe Collinite

Woski samochodowe Collinite swoją niezwykłą popularność zdobyły dzięki ogromnej skuteczności. Gwarantują głębię koloru i piękny połysk, szczególnie na ciemnych lakierach. Oprócz niemożliwych do przeoczenia walorów estetycznych, zapewniają także trwałą ochronę przed promieniowaniem UV, zabrudzeniami, solą drogową i detergentami. Jako jedne z nielicznych wosków dostępnych na rynku, nie wymagają użycia szamponu z neutralnym PH przed zastosowaniem.

Przywróć karoserii swojego auta piękny blask, a także zabezpiecz go przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi za jednym zamachem! Wybierz woski samochodowe Collinite, których formuła jest udoskonalana od ponad 80 lat! Zaufaj doświadczeniu oraz pozytywnym opiniom z całego świata!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.