Chemspec

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Chemspec to marka zajmująca się wytwarzaniem specjalistycznych preparatów do prania materiałowych powierzchni, w tym tapicerki samochodowej.

Chemspec

Chemspec jest wiodącą marką środków do prania i czyszczenia dywanów oraz tapicerek. Firma prężnie działa na rynku już od ponad 50 lat. Zyskała międzynarodową sławę, a także uznanie specjalistów. W szerokiej ofercie produktów przeznaczonych do odplamiania, prania, usuwania nieprzyjemnych zapachów itp. można znaleźć jedne z najbardziej skutecznych środków na rynku. Z ich pomocą da się usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Firma Chemspec kładzie ogromny nacisk na wytwarzanie jak najzdrowszych i najbezpieczniejszych dla człowieka detergentów, wolnych od szkodliwych, nieekologicznych substancji. Wszystkie produkty podlegają wielu badaniom i testom. Zostały także niezależnie zweryfikowane z pozytywnym wynikiem, czego dowodem są prestiżowe wyróżnienia od największych instytucji zajmujących się ekologią w przemyśle chemicznym.

Chemspec kosmetyki do prania i czyszczenia tapicerki

Chemspec kosmetyki do prania i czyszczenia tapicerki umożliwiają dokładne doczyszczenie nawet najbardziej zabrudzonego materiału. Podczas codziennej jazdy samochodem na fotelach gromadzą się zanieczyszczenia najróżniejszego rodzaju: spaliny, pot, resztki jedzenia, zabrudzenia organiczne itp. Palacze, rodzice małych dzieci, a także każdy właściciel psa doskonale wiedzą też, jak kabina auta łatwo przyjmuje odstręczające zapachy. Ze wszystkimi tymi problemami poradzą sobie Chemspec kosmetyki do prania i czyszczenia tapicerki. Odplamiacze uporają się nawet z tak trudnymi plamami, jak te z mazaków, trawy czy krwi.

Przywróć tapicerce w swoim aucie doskonałą świeżość i czystość! Wybierz preparaty, które sprawią, że pranie stanie się o wiele łatwiejsze, a przy tym skuteczniejsze! Szkoda czasu na zmaganie się z przeciętnymi szamponami, gdy możesz wyczyścić kabinę jak profesjonalista!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.