California scent

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

California Scents produkuje zapachy do samochodu w puszce, które są wygodnym, niedrogim i wydajnym odpowiednikiem odświeżaczy.

California Scents

California Scents jest amerykańską marką rewelacyjnych zapachów w puszkach, które mogą być wykorzystywane w domu, pracy, a także w kabinie auta! Wieloletnie doświadczenie i liczne badania pozwoliły stworzyć produkt, który doskonale sprawdza się w zamkniętej przestrzeni pojazdu. Sztab specjalistów zaprojektował linię, która zadowoli nawet najwybredniejszych koneserów.

Każdy zapach samochodowy Califormia Scents jest wykonany z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu są niezwykle wydajne i efektywne – nic dziwnego, że zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością, wypierając popularne zawieszki czy inne odświeżacze.

California Scents zapachy samochodowe

California Scents zapachy samochodowe są proste w budowie, a przy tym niesamowicie skutecznie. Składają się z małej, aluminiowej puszki, w której zamknięte zostały trzy klocki nasączone silnymi olejkami eterycznymi. Woń wydobywa się dopiero po otwarciu wieczka. Można je otwierać na dowolną szerokość, w zależności od preferencji. Po kilku tygodniach, gdy zapach zacznie słabnąć, wystarczy uchylić je mocniej oraz wstrząsnąć opakowaniem, by odwrócić wkład.

Zapachy samochodowe w puszce

California Scents zapachy samochodowe w puszce są nie tylko bardziej wydajne, ale też dyskretniejsze – wystarczy je schować np. pod fotelem. Nie trzeba ich ciągle wymieniać, napełniać czy ponawiać aplikację. W szerokiej ofercie można znaleźć najróżniejsze aromaty – słodkie, owocowe, a także bardziej wytrawne.

Jeśli szukasz odświeżacza, o którym możesz zapomnieć, a będzie nadal cieszył Cię swoją piękną wonią, wybierz zapach samochodowy w puszce! Spraw by każda przejażdżka samochodem była w pełni komfortowym doświadczeniem!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.