Black Mamba

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Black Mamba zajmuje się produkcją wzmocnionych rękawic nitrylowych, doskonałych do pracy przy samochodzie.

Black Mamba

Black Mamba jest brytyjską marką rękawiczek nitrylowych oraz ochronnych nakładek na buty. Są doskonałe do każdej pracy, w której naraża się na kontakt z drażniącymi lub intensywnie barwiącymi środkami chemicznymi. Podczas czyszczenia, konserwacji i pielęgnacji samochodu wielokrotnie używa się preparatów, których producenci przestrzegają przed bezpośrednim kontaktem ze skórą i ubraniami.

Black Mamba wytwarza produkty idealne do pracy przy aucie. Doskonale chronią przed podrażnieniem lub ubrudzeniem, a przy tym nadal umożliwiają precyzyjne ruchy. Są znacznie wygodniejsze oraz odporniejsze niż modele z lateksu czy winylu.

Black Mamba rękawice nitrylowe

Black Mamba rękawice nitrylowe, są trzykrotnie bardziej wytrzymałe od standardowych. Zostały wyprodukowane z unikalnej mieszkanki polimerów, które sprawiają, że są najmocniejsze ze wszystkich opcji dostępnych na rynku. Wyróżniają się dużą grubością – składają się z dwóch warstw, mających razem ponad 0,5 mm!

Teksturowana powierzchnia zapewnia pewny chwyt. Dzięki temu są trzykrotnie bardziej odporne na przetarcie lub przerwanie. Przy tym nadal umożliwiają precyzyjne ruchy i czucie przy dotykaniu.

Rękawiczki ochronne Black Mamba

Black Mamba rękawice nitrylowe są odporne na chemikalia, smary i oleje. Nie sprawiają żadnych kłopotów przy zakładaniu i zdejmowaniu. Gwarantują najbardziej komfortowe użytkowanie. Są to zdecydowanie najbardziej profesjonalne rękawiczki ochronne na polskim rynku! Nie bez powodu cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno wśród pasjonatów motoryzacji, jak i fachowców!

Pewne zabezpieczenie dłoni oraz butów podczas pracy przy samochodzie jest podstawą. Nie ryzykuj – wybierz najlepsze nitrylowe rękawiczki ochronne. Postaw na bezpieczeństwo i wygodę!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.