Bilt Hamber

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Bilt-hamber

Bilt-hamber to brytyjska firma specjalizująca się w produkcji środków do dogłębnego oczyszczania, a także profesjonalnych wosków zabezpieczających. Preparaty tej marki wykorzystuje się w branży samochodowej, ale także lotniczej, morskiej i przemysłowej.

Dokładne badania, liczne testy oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły zaprojektować, a potem stworzyć środki, narzędzia i akcesoria chętnie wybierane przez profesjonalne salony autodetailingowe.

Chemia samochodowa Bilt-hamber jest znana na całym świecie, ale nie tylko z tego typu asortymentu słynie ta marka. Dużą popularnością cieszą się także profesjonalne glinki do polerowania, które są wyjątkowo wygodne, a także bezpieczne w użyciu. Wszystkie produkty składające się na asortyment tej marki są wykonywane z taką samą starannością i zaangażowaniem.

Kosmetyki samochodowe Bilt-hamber

Kosmetyki samochodowe Bilt-hamber są jednymi z najlepszych na rynku, jeśli chodzi o dokładne oczyszczanie powierzchni auta. Umożliwiają usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń, takich jak: smar, opiłki, zabrudzenia organiczne czy chemiczne.

Doskonałe efekty dają także świetne preparaty odtłuszczające, dezynfekujące, a także szereg innych linii kosmetyków przeznaczonych zarówno do czyszczenia nadwozia, podwozia, jak i wnętrza samochodu. W ofercie można także znaleźć woski, środki do polerowania, powłoki zabezpieczające, preparaty przeciwkorozyjne i wiele, wiele innych.

Wybierz profesjonalne kosmetyki samochodowe Bilt-hamber i akcesoria autodetailingowe, które są wygodne w użyciu, skuteczne, a przy tym zapewniające długotrwałe, zachwycające efekty!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com