BigBoi

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

BigBoi to znana na całym świecie marka specjalistycznych dmuchaw do bezdotykowego suszenia karoserii.

BigBoi

BigBoi jest australijską firmą powstałą w 2016 roku. Sztandarowymi towarami tego producenta są nowatorskie dmuchawy do osuszania karoserii. Wyróżniają się spośród konkurencji wysoką jakością wykonania, a także wyjątkowo estetycznym, charakterystycznym designem.

Pierwsza i każda kolejna dmuchawa do bezdotykowego suszenia BigBoi została zaprojektowana przez pasjonata autodetailingu. Starał się stworzyć urządzenie, które usprawniłoby proces wysychania auta po myciu, przy tym nie zostawiając smug ani zacieków. Jego wytwór zdobył sławę na całym świecie, dodatkowo przykuwając uwagę gustownym, czarno-limonkowym projektem.

Dmuchawy do osuszania karoserii BigBoi

Dmuchawy do osuszania karoserii BigBoi umożliwiają szybkie, bezdotykowe osuszenie powierzchni samochodu, bez potrzeby używania ręczników. Do włókien materiału mogą przypadkiem przyczepić się niewidoczne drobinki czy opiłki, które zarysują lakier, szczególnie delikatny po myciu. Co więcej, podczas pocierania często narusza się nałożone powłoki i woski ochronne. Takie urządzenia są więc nie tylko wygodne, ale także znacznie bezpieczniejsze dla auta.

Dmuchawy do oszuszania karoserii BigBoi przyspieszają proces wysychania aż o 80%! Umożliwiają dostosowanie intensywności strumienia powietrza oraz jego temperatury, w zależności od potrzeby. To prawdziwie profesjonalny sprzęt, który może być używany zarówno w profesjonalnych salonach autodetailingowych, jak i przez miłośników motoryzacji.

Wybierz urządzenie który sprawi, że każdy proces mycia samochodu będzie kończył się sprawniej, bezpieczniej i wygodniej!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com