Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Biały Jeleń

Biały Jeleń to polska marka kosmetyków i środków czystości, działająca już od 1921 roku. Jest wiodącym producentem produktów przeznaczonych dla osób o skórze wrażliwej, ze skłonnościami do alergii i atopii. Słynie ze skutecznych, a zarazem delikatnych preparatów.

W ofercie Auto Na Blask można znaleźć produkty nie tylko od typowo detailingowych marek. Kompleksowo podchodzimy do zagadnień związanych z dbaniem o pojazdy mechaniczne.

Wyselekcjonowaliśmy środki, które jak najbardziej znajdują zastosowanie w prywatnym garażu, a także w profesjonalnym studiu, myjni czy warsztacie. Dzięki temu składając jedno zamówienie można zdobyć wszystko, co potrzebne.

Na bieżąco poszerzamy nasz asortyment, dlatego zachęcamy do regularnych odwiedzin. Masz wrażenie, że moglibyśmy uwzględnić w naszej ofercie jeszcze jakiś produkt od Białego Jelenia? Daj nam znać!

Płyny do prania Biały Jeleń

Płyny do prania Biały Jeleń doskonale radzą sobie z zabrudzeniami, a przy tym są bezpieczne dla tkanin oraz użytkowników. W detailingu często wykorzystuje się je do czyszczenia ściereczek oraz innych akcesoriów z mikrofibry, m.in. rękawic, ręczników czy aplikatorów. Ich uważnie skomponowany skład sprawia, że nie uszkadzają ultradelikatnych włókien i pozwalają zachować ich właściwości na dłużej, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Przy stosowaniu płynów do prania Biały Jeleń ma się pewność, że akcesoria na długo pozostaną w pełni funkcjonalne. Środki nie powodują deformacji tkaniny, a także odbarwień czy twardnienia. Można wykorzystywać je do prania mechanicznego, ale też ręcznego (produkty są przebadane pod kątem dermatologicznym).

Detergenty Biały Jeleń

Detergenty Biały Jeleń cieszą się dużą popularnością, ponieważ są skuteczne, wydajne i wygodnie uniwersalne. Doskonale sprawdzają się do prania ściereczek detailingowych, ale też ubrań. Przy tym mają wyjątkowo korzystne ceny – są o wiele tańsze od profesjonalnych środków do prania mikrofibry, a dają bardzo podobne efekty. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane w warunkach domowych, jak i w komercyjnych.

Masz jakieś pytania co do dostępnych w naszym sklepie detergentów Biały Jeleń? Skontaktuj się z nami, a chętnie wszystko wyjaśnimy. Zadbaj o swoje akcesoria detailingowe stosując proste, sprawdzone, polskie produkty!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.