Autoglym

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

AutoGlym jest marką kosmetyków autodetailingowych, używaną przez profesjonalne salony, producentów samochodów, a także pasjonatów motoryzacji.

AutoGlym

AutoGlym jest brytyjską marką założoną już w 1965 roku. Ponad 50-letnie doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość, a więc i skuteczność preparatów oraz kosmetyków. W szerokiej ofercie firmy można znaleźć produkty do pielęgnacji i czyszczenia: lakieru, felg, opon, szyb, tworzyw sztucznych, a także wnętrza samochodu.

Chemia samochodowa AutoGlym cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest oficjalnie polecana przez producentów najlepszych, luksusowych marek samochodowych, takich jak Jaguar, Aston Martin czy Bentley. Długi staż firmy sprawił, że budujący ją pracownicy zyskali imponującą wiedzę oraz doświadczenie, które rosły i rozwijały się na przestrzeni lat.

Kosmetyki samochodowe AutoGlym

Kosmetyki samochodowe AutoGlym są wyjątkowo proste i wygodne w użytkowaniu. Gwarantują szybkie, profesjonalne efekty, a przy tym są dostępne w przystępnych cenach. To idealny wybór, gdy poszukuje się preparatów wysokiej jakości, ale nie ma się możliwości wydania zbyt dużej sumy pieniędzy.

Kosmetyki samochodowe AutoGlym są stale udoskonalane zgodnie z najnowszymi trendami oraz standardami, także tymi dotyczącymi bezpieczeństwa czy ochrony środowiska. Szeroka oferta zwiera specyfiki przeznaczone do każdego elementu samochodu, a także wszystkich zabiegów konserwacyjnych, renowacyjnych oraz pielęgnacyjnych.

Wybierz markę, która już od ponad pięciu dekad cieszy się niesłabnącą popularnością, szacunkiem i uznaniem wśród profesjonalistów oraz pasjonatów motoryzacji na całym świecie! Każde auto może być wypielęgnowane i zakonserwowane jak luksusowy model!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com