Sortowanie

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

ArtDeShine to singapurska marka zajmująca się wytwarzaniem najwyższej jakości powłok ceramicznych i kwarcowych, wosków, sprayów, waxów itp.

ArtDeShine

ArtDeShine jest firmą z główną siedzibą w Singapurze, posiadającą jednak swoje oddziały na całym świecie. Doskonałe produkty tej marki szybko zdobyły popularność w całej Azji, a także w Europie i na innych kontynentach.

Proste, a przy tym skuteczne kosmetyki samochodowe ArtDeShine pozwalają na osiągniecie efektów, które dotychczas były możliwe do uzyskania jedynie w profesjonalnych salonach autodetailingowych. Flagowym produktem są niezwykle trwałe powłoki ceramiczne, które zapewniają ochronę karoserii przez nawet kilka lat!

Chemia samochodowa ArtDeShine

Chemia samochodowa ArtDeShine jest raczej dedykowana dla osób doświadczonych w autodetailingu, ale każdy uważny pasjonat może sobie z nimi poradzić. W ofercie znajdują się jedne z najskuteczniejszych i najtrwalszych powłok ceramicznych na świecie oraz szereg środków pomocniczych, przygotowujących do aplikacji, a także wzmacniających ich działanie.

Chemia samochodowa ArtDeShine jest również dostępna w formie kompletnych, profesjonalnych zestawów do przeprowadzenia całego procesu nakładania powłoki. Dokonując jednego zakupu można więc uzyskać cały pakiet niezbędnych środków i narzędzi w eleganckim opakowaniu.

Jeśli profesjonalnie zajmujesz się autodetailingiem albo naprawdę poważnie podchodzisz do dbałości o swój samochód, koniecznie zdecyduj się na najlepsze możliwe zabezpieczenie. Spraw by karoseria nie tylko pięknie się prezentowała, ale także by mogła zachować ten stan jeszcze przed długi czas!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.