ArtDeShine to singapurska marka zajmująca się wytwarzaniem najwyższej jakości powłok ceramicznych i kwarcowych, wosków, sprayów, waxów itp.

ArtDeShine

ArtDeShine jest firmą z główną siedzibą w Singapurze, posiadającą jednak swoje oddziały na całym świecie. Doskonałe produkty tej marki szybko zdobyły popularność w całej Azji, a także w Europie i na innych kontynentach.

Proste, a przy tym skuteczne kosmetyki samochodowe ArtDeShine pozwalają na osiągniecie efektów, które dotychczas były możliwe do uzyskania jedynie w profesjonalnych salonach autodetailingowych. Flagowym produktem są niezwykle trwałe powłoki ceramiczne, które zapewniają ochronę karoserii przez nawet kilka lat!

Chemia samochodowa ArtDeShine

Chemia samochodowa ArtDeShine jest raczej dedykowana dla osób doświadczonych w autodetailingu, ale każdy uważny pasjonat może sobie z nimi poradzić. W ofercie znajdują się jedne z najskuteczniejszych i najtrwalszych powłok ceramicznych na świecie oraz szereg środków pomocniczych, przygotowujących do aplikacji, a także wzmacniających ich działanie.

Chemia samochodowa ArtDeShine jest również dostępna w formie kompletnych, profesjonalnych zestawów do przeprowadzenia całego procesu nakładania powłoki. Dokonując jednego zakupu można więc uzyskać cały pakiet niezbędnych środków i narzędzi w eleganckim opakowaniu.

Jeśli profesjonalnie zajmujesz się autodetailingiem albo naprawdę poważnie podchodzisz do dbałości o swój samochód, koniecznie zdecyduj się na najlepsze możliwe zabezpieczenie. Spraw by karoseria nie tylko pięknie się prezentowała, ale także by mogła zachować ten stan jeszcze przed długi czas!