AQUA COSMETICS

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

AQUA Cosmetics jest polskim producentem tworzącym kosmetyki i narzędzia do czyszczenia oraz pielęgnacji aut.

AQUA Cosmetics

AQUA Cosmetics jest małą polską marką, która promuje swoje produkty jako „od detailera dla detailerów”. Twórca i założyciel firmy jest faktycznie pracownikiem tej branży już pod ponad dekady, dlatego zyskał odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by móc projektować środki dające najbardziej optymalne efekty.

Kosmetyki i środki czyszczące AQUA Cosmetics zawsze zostają dokładnie przebadane i poddawane licznym testom, ale nie są projektowane w hermetycznych laboratoriach. Przepisy na idealne preparaty podaje samo życie – wieloletnie doświadczenie, uważne obserwacje, a przede wszystkim – pasja do autodetailingu.

Chemia samochodowa AQUA Cosmetics

Chemia samochodowa AQUA Cosmetics charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i wzorową skutecznością. Z powodzeniem konkuruje z produktami innych firm, w tym również zagranicznych. Łatwość aplikacji, bezpieczeństwo stosowania, a przede wszystkim zachwycające efekty sprawiają, że cały asortyment zbiera świetne opinie pasjonatów motoryzacji, a także profesjonalnych salonów autodetailingowych.

Aktualnie w ofercie firmy znajdują się wydajne, uniwersalne środki czyszczące, bezpieczne dla lakieru i innych powierzchni, wytrzymałe, samoregenerujące się powłoki ochronne ze środkami do ich konserwacji, nowatorskie folie do ochrony karoserii i płyny do ich nakładania, a także profesjonalne aplikatory.

Chemia samochodowa AQUA Cosmetics to świetne produkty zarówno dla laika, jak i doświadczonego profesjonalisty. Zadbaj o swój samochód, przywracając mu tak piękny blask, jakby dopiero co wyjechał z salonu!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.