APP

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

APP jest profesjonalnym wytwórcą produktów oraz artykułów lakierniczych, które doskonale nadają się do karoserii aut.

APP

APP, czyli Auto Plast-Produkt, jest polską firmą istniejącą na rynku już od ponad 25 lat. Dzięki pasji i zaangażowaniu małe przedsiębiorstwo rozwinęło się w dużą, znaną w Polsce i Europie markę. Jest wiodącym dostawcą produktów blacharsko-lakierniczych do karoserii samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów.

Specjaliści projektujący asortyment firmy mają ogromne doświadczenie w nakładaniu, czyszczeniu i konserwacji lakieru. Oferta blacharsko-lakiernicza przeznaczona jest dla osób oraz przedsiębiorstw zajmujących się powypadkowymi naprawami i renowacją aut, ale również dla osób prywatnych. Szczególnie popularne są papiery i klocki ścierne APP, wykorzystywane przez pasjonatów motoryzacji oraz profesjonalistów.

Papier ścierny APP

Papier ścierny APP doskonale przydaje się do samochodu. Wodoodporne arkusze w różnych wymiarach i wariantach grubości są idealne do szlifowania ręcznego na mokro. Ostre ziarno z węglika krzemu umożliwia wyjątkowo ostre i dokładne ścieranie powierzchni.  Spoiwo z żywic syntetycznych zapobiega rozrywaniu oraz kruszeniu się ziarna. Elastyczny, impregnowany papier jest antypoślizgowy, nie zwija się w wodzie, a także nie wymaga długiego moczenia.

Papier ścierny APP to produkt najwyższej jakości. Warto wybrać także inne pozycje z oferty producenta, który od lat ma doświadczenie w pracy z lakierem i zadbać o swoje auto jak profesjonalista. Nie ważne, czy chcesz usunąć drobne rysy, czy może przygotować karoserię pod nałożenie nowego lakieru – APP oferuje rozwiązania na każdą sytuację!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com