Angelwax

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Angelwax to marka specjalizująca się w produkcji wosków wysokiej jakości oraz preparatów autodetailingowych zawierających ten składnik.

Angelwax

Angelwax jest znaną na całym świecie szkocką firmą założoną przez grupę chemików przemysłowych z wieloletnim doświadczeniem. Na drodze dokładnych badań, symulacji i prób stworzyli gamę produktów autodetailingowych, wykorzystując właściwości wosku. Wszystkie preparaty są ręcznie napełniane i etykietowane. Przed wprowadzeniem do sprzedaży przechodzą wiele testów laboratoryjnych oraz praktycznych. Cieszą się powodzeniem zarówno wśród pasjonatów motoryzacji, jak i specjalistów zajmujących się autodetailingiem.

Wśród szerokiej oferty produktów można znaleźć woski, szampony, dressingi, powłoki odżywki, pasty polerskie i szereg innych specyfików do czyszczenia oraz pielęgnacji całego auta. Szczególnie znane są woski samochodowe Angelwax, dostępne w wielu wariantach, dla różnych rodzajów lakieru.

Wosk samochodowy Angelwax

Wosk samochodowy Angelwax wyróżnia się spośród konkurencji wysoką jakością wykonania, wydajnością, skutecznością, a także trwałymi, estetycznymi opakowaniami. Wszystkie inne preparaty reprezentują tak samo wysoki poziom, nic więc dziwnego, że marka zyskała dużą popularność.

Wosk samochodowy Angelwax zagwarantował producentowi rozgłos, ale pozostałe kosmetyki autodetalingowe z jego oferty są równie skuteczne i wydajne. Jeśli poszukujesz specjalistycznych, ale prostych w użyciu kosmetyków do swojego samochodu, dobrze trafiłeś! Wybierz jedne z najlepszych dostępnych na polskim rynku środków do czyszczenia oraz pielęgnacji i zadbaj o swoje auto jak profesjonalista!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com