Allegrini

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Allegrini to włoska marka produktów do czyszczenia aut. Oferuje środki do odkażania kabiny, usuwania owadów, dezynfekcji klimatyzacji itp.

Allegrini

Allegrini jest włoskim producentem specjalistycznych preparatów do dezynfekcji oraz usuwania uporczywych zanieczyszczeń. Wyselekcjonowane składy produktów tej firmy sprawiają, że każdy z nich jest wyjątkowo skuteczny. Podstawowa dbałość o czystość auta nie wystarcza – by codzienna jazda była w pełni komfortowa i bezpieczna, należy zwrócić uwagę także na higienę wnętrza. Kosmetyki do auta Allegrini pozwalają kompleksowo zadbać o to by samochód był czysty, w pełnym znaczeniu tego słowa.

Chemia czyszcząca Allegrini

Chemia czyszcząca Allegrini powinna być obowiązkowym elementem wyposażenia każdego, kto często korzysta z samochodu. Przy okazji codziennych przejażdżek na karoserii giną setki owadów, szczególnie podczas szybszej jazdy. Takie organiczne zabrudzenia są wyjątkowo trudne do zmycia. Środek GO-GO Insect pozwala błyskawicznie rozpuścić chitynę i łatwo usunąć ten specyficzny osad. Płyn do mycia szyb IP10 Vetri chroni natomiast szkło przed zaparowaniem, gwarantuje piękny blask oraz maksymalną przejrzystość.

Chemia czyszcząca Allegrini pomaga także usunąć bakterie, wirusy i grzyby z wnętrza auta. Podczas codziennego użytkowania we wnętrzu samochodu gromadzi się masa drobnoustrojów. Dezynfekujące spraye do kabiny oraz klimatyzacji zapobiegają ich namnażaniu, a co za tym idzie – potencjalnemu złapaniu infekcji.

Wybierz profesjonalne środki do czyszczenia oraz dezynfekcji auta. Jeśli zależy Ci na kompleksowym zadbaniu o swój samochód, zdecyduj się na najbardziej skuteczne preparaty, które pomogą Ci w tych najtrudniejszych etapach pielęgnacji.

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com