ADBL ROLLER

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

ADBL Roller

ADBL Roller jest serią profesjonalnych detailingowych produktów polerskich. Są wytwarzane przez polską firmę ADBL, założoną w 2014 roku przez spółkę JJ Management. Ta błyskawicznie się rozwija, dlatego na ten moment w jej ofercie można znaleźć nie tylko ogromny wybór kosmetyków, środków chemicznych oraz akcesoriów do podstawowych zabiegów detailingowych, ale także profesjonalne urządzenia – w tym też polerki wraz z całym osprzętem.

Artykuły ADBL Roller, tak jak pozostałe towary od tego producenta, wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Są cenione nie tylko przez hobbystów, ale też zawodowych lakierników, mechaników oraz detailierów. Zapewniają świetne efekty, a przy tym są przyjemne w obsłudze, funkcjonalne i wytrzymałe. Do tego ich cena w stosunku do oferowanego poziomu sprawia, że są niezwykle opłacalne. W naszym sklepie dodatkowo można liczyć na rozmaite przeceny, rabaty, zestawy promocyjne itp. Jako oficjalny dystrybutor zapewniamy najlepsze ceny oraz wysoką dostępność produktów.

Maszyna polerska ADBL Roller

Maszyna polerska ADBL Roller to gwarancja funkcjonalności, prostej obsługi oraz niezawodności.  W ofercie dostępne są różnorodne modele rotacyjne i DA, przystosowane do delikatnych korekt, ale też ciężkich prac. Posiadają świetne parametry oraz wiele przydatnych funkcji. Korzystając z nich nawet wielogodzinne zabiegi są mniej męczące. Przy tym producent zadbał oczywiście o zabezpieczenia, dzięki czemu ryzyko awarii albo przypadkowego uszkodzenia lakieru czy wypadku są ograniczone do minimum.

Maszyny polerskie ADBL Roller są uważnie zaprojektowane pod względem wszystkich parametrów technicznych. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie dobre gatunkowo materiały, w tym nowoczesne tworzywa sztuczne.

Dzięki temu są nie tylko niezwykle skuteczne, ale też wytrzymałe oraz odporne na m.in. wilgoć, zapylenie, wysokie temperatury czy uszkodzenia mechaniczne. Świetnie znoszą intensywną eksploatację, dlatego sprawdzają się w użytku komercyjnym. Praca z nimi to sama przyjemność – są lekkie, ciche, dobrze leżą w dłoni i nie sprawiają żadnych kłopotów.

Akcesoria polerskie ADBL Roller

Akcesoria polerskie ADBL Roller dostępne w naszej ofercie są oczywiście idealnie dostosowane do potrzeb maszyn z tej serii. Posiadamy szeroki wybór padów o różnej średnicy i twardości, a także inne elementy, m.in. talerze mocujące, przedłużki czy szczotki węglowe. Dzięki temu można u nas skompletować wszystkie niezbędne dodatki, tak by jak najlepiej wykorzystać funkcjonalność urządzenia i dostosować jego działanie do konkretnych przypadków oraz potrzeb.

Jednymi z niezwykle przydatnych akcesoriów polerskich ADBL Roller są również specjalne torby, w których można przenosić maszynę wraz z całym osprzętem oraz kosmetykami, np. pastami i politurami. Są pojemne, solidnie uszyte, wygodne w noszeniu, a do tego estetyczne. Jeśli więc potrzebny jest Ci profesjonalny, a przy tym niedrogi sprzęt polerski, koniecznie wybierz produkty ADBL Roller!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.